Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem értik egyesek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik egyesek meg, hogy a jó külső sem elég a csajozàshoz, ha nincs önbizalom?

Figyelt kérdés

Nekem pl. - jeleneg - ez a bajom. Több lànynàl kezdeményeztem, és nyilvànvaló volt, hogy szabad utat engedtek. Nemrég megint, viszont egyszerűen zavarba jöttem a dologtól, és elköszöntem a lànytól. Nem volt önbizalmam.


Na, ekkor mi van?


Az exemet meg egy ronda sràc szedte el tőlem, akinek volt önbizalma.


Nem minden tehàt az, ha a csajnak szimpi vagy. Ha gyàva vagy, ideges, lapàt lesz, vagy te lépsz le, mint én.


2019. márc. 27. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
és ha csak önbizalom van és jó külső nincs, nah ott kezdődik a tehetség
2019. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Oke mostmár megértettem!
2019. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Önbizalom a lényeg, én is azon dolgozom még. Ha az okés, akkor minden kiràly.


Van önbizalma valakinek, de nem néz ki jól, lesz csaja. Nincs önbizalom, de jól néz ki, az megint gàz, főleg ha full ismeretlen a csaj.

2019. márc. 27. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is több éve már ezt az elvet vallom, de itt a legtöbben szentül meg vannak győződve, hogy csak a külső, meg a pénz számít kizárólag. Igazából külső + férfias személyiség + egzisztencia kombinációja adja ki a férfi vonzalmi szintjét, minden nőnél kissé eltérő arányban. Illetve az egzisztencia szint a tinikorban még nem olyan fontosságú, majd a huszonéves korosztályban az élekor előrehaladtával egyre jobban nő a jelentősége.
2019. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Am ha valamennyire szimpi vagy a csajnak, ad egy kis lehetőséget, de ha nagyon bénàzik valaki, akkor bukta.


Ezt csak azert irtam le, mert itt sokat foglalkoznak a külsővel, mintha az lenne az alap. Jó külső előny, de nem azon mulnak a dolgok.

2019. márc. 27. 20:30
 6/10 A kérdező kommentje:

1-el maximàlisan egyetértek.


4-hez csak annyi, hogy igen. De azt sokan kifelejtik, hogy a nagy egzisztenciàval rendelkező pasik bàtrak is.

2019. márc. 27. 20:33
 7/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Altalanosan elmondhato, hogyha nem vagy kifejezetten ronda, gyava, vagy ehenkorasz, akkor azert mar van keresnivalod a noknel. Persze nem mindegyiknel, de ez csak akkor derul ki, ha mar szoba alltal veluk. Onnan tovabblepni mar rajtad mulik, meg azon, hogy passzoltok-e.


43F

2019. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem föltétlenül önbizalom, de mindenekelōtt nyitottság, kommunikáció. Viccesnek tartom, amikor egyes emberek ezt úgy képzelik, hogy csak úgy rájuk néz valaki és akkor szerelem:)) A kommunikáció a legmeghatározóbb része az ismerkedésnek. Velem is volt úgy, hogy megbámultam valaki elōnyös kinézetét, de ha nem barátságos, nem beszélgetünk, akkor semmit nem ér. Önbizalomhiányokkal küzködve is lehet ismerkedni, ha valaki nem adja fel és képes a félelmei vagy kételyei ellenére kimutatni az érdeklōdését, annak is lehet esélye, sokan nem egészen magabiztosak, csak annak mutatják magukat. Viszont aki gyáva és meghátrál, annak nyilván 0% esélye van.
2019. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én ugy vélem, ha valaki àtlagosan kinéz, de igényes, és nagy önbizalma van, akkor a szép nők közül is talàlhat tàrsat. Ezt bizonyítja az is, hogy àtlagos pasikat lehet làtni jó csajokkal is.


Most nem azért, de szerintem egyébként a szebb nőket könnyebb felszedni mint a csúnyàkat vagy az àtlagosakat. Én ìgy tapasztaltam. Legutóbb pl. gyakorlàsként egy csúnya és àtlagos nőnél kezdeményeztek, de ràm se néztek.


Utàna volt egy szép csaj, aki szabad utat adott, csak megijedtem tőle, és leléptem. Dolgoznom kell még magamon, de jók az előjelek.

2019. márc. 27. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha es mi van ha egy ferfi kover/puhos?

Akkor se szamit a kulso, csak az onbizalom? ;)

2019. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!