Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyermekes nővel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes nővel érdemes összejönni?

Figyelt kérdés
kapcsolat

2019. márc. 28. 00:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Olvastam ilyen férfi blogot, ahol arról írtak tanácsot milyen nőkkel szabad kezdeni. Azt írták, gyerekes nőkkel soha nem szabad, mert nagyon rosszul jössz ki belőle. Ahogy írták, az apa is jön megy, a gyerek ha rossz nem nevelheted hisz nem a tiéd, más pulyáját mégis neked kell babusgatnod mert a szülők leszarták, stb.
2019. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen alapon elvált apukával sem szabad kezdeni, mert évekig gyerektartást fizet, a gyereke az első, ha normális férfi (ha nem az, akkor meg azért nem szabad kezdeni vele)és az exnej ott is bármikor bekavar. De akkor ezen logika szerint, mindenki aki elvált, és gyereke van, maradjon egyedül örökre. Ami megint nem jó, mert ma már az emberek többsége elvált.


Én azt mondanám, hogy te ne ismerkedj gyerekes nővel. Azért nem, mert ez a helyzet amit leírtál eleinte természetes, majd később fog alakulni és később tudtok elköteleződni igazán-ha akartok. Ha valóban működik. Addig nem és ha te ezt nem érted meg, neked nem való gyerekes nő. Vannak férfiak, akik egész jól veszik az ilyen akadályokat, főleg ha maguk is elvált apukák. Vannak jól működő párkapcsolatok, ahol a gyerek az anyja párját tartja az igazi apjának, aki valóban törődött vele. A tiétek nem ilyen lesz, keress mást.

2019. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Ezt a kérdést fölöslegesnek tartom itt, de bárhol feltenni, inkább a barátoddal/családtagoddal érdemes átbeszélni akik jól ismernek Téged, persze a döntés a Te kezedben van.


Adam 333 nagyon bölcs a tanácsod, és az a blog is sokat ér ahol általánosan ez van írva.


Pl. van olyan pasi aki simán elfogadja,hogy más gyerekét neveli.

em minden gyerekét egyedül nevelő nő életében van ott az apa, vagy ha ott van is, Ő is másik családot alapíthatott, és teljesen békében elválva, problémamentesen meg tudnak mindent beszélni.


Egy bizonyos kor után már nagyon nehezen lehet olyan nőt találni akinek nincs gyereke. Ha mégis, vagy nem is szeretne,vagy esetleg nem lehet Neki.


Lehet ehhez is nézni valami fórumot, statisztikát :) Pl. a 35 éven felüli nők esetében.


A lényeg azon van,hogy a kérdezőben dilemma merül fel, tehát nem egyértelmű és nem elég erős a kötődése, vagy az elhatározása,hogy fel tudja vállalni gyerekkel együtt a nőt.


Ismerkedjetek még, ismerd meg a gyereket, esetleg ha komolyabbra fordul a kapcsolat, a gyerek apját is.

Nem kell ott azonnal összeköltözni.

2019. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2019. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Hiába lettem nullára pontozva "kedves" játszótéri egyedülálló anyukák, attól hogy nem tetszik nektek mi férfiak még nem akarjuk más gyerekét nevelni, nem akarunk azért dolgozni, időt, energiát , pénzt fektetni abba hogy más gyerekét neveljük , hogy aztán 16 évesen szembeköpjön és öntudatosan a szemembe ordítsa hogy "nem vagy az apám".

Anyuci meg vérig van sértve, ha rászólok a gyerekére. Miközben apuci jön, apuci megy, apucinak igényei vannak, apuci nem fizet, stb... Ki a francnak hiányzik ez...

Na lehet ezt is nullára pontozni. Puszi!

2019. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó! Azért szerencsére nem minden férfi gondolja úgy mint Te! És nem minden anyuka ilyen!
2019. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Azért a 15-ös szavaivalegyet kell értene.Normális ember ilyenbe nem megy bele.Ráadásul te ott mindig kívülálló leszel.Ők mindig egy család maradnak akkor is ha elváltak együtt lesznek a gyerek összes szülinapján ballagásain mindenjén.Jönnek mennek egymás életébe...Én inkább verném a pö..öm egyedül minthogy én legyek a bohóc a történetben.
2019. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, egyedülálló anyuka vagyok egy kisfiúval. Sosem hagynám hogy a gyerekemet neveleje, ilyen nem várnék el senkitől, és biztos nem is hagynám. Úgy tudnék elképzelni kapcsolatot, ha nem költözünk össze. Idővel, ha pedig tényleg komolyan gondolja, talán...Hmm ahhoz tényleg idő kell. Megpróbálnám úgy szervezni a programokat, hogy kettesben legyünk.
2019. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!