Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az internetes társkeresők elterjedése előtt gyakoribbak voltak az olyan fiúk akik le mertek szólítani lányokat utcán vagy buszmegállóban ismerkedési céllal?

Figyelt kérdés
Vagy ez sosem volt igazán divat?Csak mert mikor néha napján odamegyek egy lányhoz olyan furán szoktak rám nézni.

2019. márc. 30. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez sosem volt divat.
2019. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Sosem volt divat, de mit szoktál nekik mondani? Az sem mindegy.
2019. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Hát, én örülnék, ha egy helyes, magas pasi odajönne hozzám😅


30/N

2019. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt divat. Bocsi.
2019. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korábban több ilyen volt. Nyilván a ronda nőkhöz nem nagyon mentek oda régebben se.
2019. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Buszmegálló, utca régen sem volt divat. Ahogy írták is.


Nem igazán szeretik az emberek ha közönség előtt akar valaki ismerkedni, meg akkor amúgy is tartanak valahová az emberek, valahová sietnek vagy oda akarnak érni.

2019. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nyilván emberek futhattak egymásba, meg más mondjuk olyan embert megszólítani, akit folyton látsz buszmegállóban munkába menet. De ezt a "kimegyek a térre és vadászom a csajokat" bullshitet csak a PUA-k próbálták eladni a szerencsétleneknek.
2019. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attol fugg. Nagyvarosban elobb elofordul az ilyesmi a mai napig. Engem meg mindig leszolitanak idonkent a buszmegalloban, hazafele menet, stb. pedig mar 30 elmultam es ferjnel vagyok.

Ferjem szinten mesel ilyen sztorikat, hogy nok szoktak leszolitani "segitsegkeres" cimszo alatt pl. megkerik, hogy fenykepezze le oket stb.

Kulfoldon elunk, fovarosban.

2019. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!