Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen gyakran próbálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen gyakran próbálnak meg veletek ismerkedni utcán, buszmegállóban vagy más hasonló helyen?

Figyelt kérdés
Persze most nem az olyanokra gondolok akik utánatok fütyülnek.

2018. nov. 17. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Nincs értelme a kérdésednek, mert nem fogsz valós számot kapni. Azokat a férfiakat, akik nem néznek ki elég jól, levegőnek veszik, és ilyenkor nem veszik számításba.
2018. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Velem a héten volt ilyen. Talán ez volt az első alkalom. Szóval nem sokszor ahhoz képest, hogy a fél életemet buszmegállóban töltöm.
2018. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer sem, pedig a tömegközlekedést használom és nem vagyok olyan csúnya, hogy zsákot kelljen húzni a fejemre...
2018. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

"Azokat a férfiakat, akik nem néznek ki elég jól, levegőnek veszik, és ilyenkor nem veszik számításba."


De, számításba vesszük, mert nézni kell, hogy követ-e.

2018. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Velem kétszer vagy háromszor fordult elő az elmúlt 8 évben mióta aktívan tömegközlekedek. Kevesen próbálkoznak így. Igazából nálam mind a 3 jelentkező cigány volt. Kettővel nem álltam le beszélgetni az egyikük konkrétan hibásan beszélte a magyart. Viszont a 3. delikvens nagyon értelmes volt. Vele nagyon jót beszélgettünk de nem lett semmi.
2018. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Sosem fordult meg elo, pedig vallalhato a kulsom is, es en is fel eletemet tomegkozlekedesen toltom, ahogy elottem irta mar valaki.
2018. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
A 4es komment a legjobb :D Amúgy valóban, vigyázni kell velük. Nem viszonozod a fogatlan vigyorát, aztán te vagy az utolsó ribizli.
2018. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Én férfi szemszögből nézem, a legtöbbször a helyzet nem adja magát.

A lány vagy telefonját nyomkodja, vagy barátnőkkel/szülőkkel van vagy túl sokan vannak egy helyen, vagy túl hangos a hely beszélgetéshez vagy éjszaka tolakodásnak veszik és a többi és a többi.

2018. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek az előzővel. Nem adja a helyzet magát többnyire. Ha pedig ki akarjátok provokálni esetleg lányok, akkor vegyétek fel a szemkontaktust vagy valami, ne a telefont nyomkodjátok búvalb.szott fejjel. :) :D
2018. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakran. Talán 4-5 évvel ezelőtt volt utoljára ilyen. Így kb életem folyamán max 3szor fordult elő. Azt nem veszem számításba, ha valaki csak a szemével követ a busz másik feléről, valóban, ezt jellemzően észre sem veszem, de nem azért, mert az illető nem felel meg valami fura elvárásnak a külsőt illetően. Ha megszólítanak és ismerkedni akarnak velem, akkor azt észreveszem, ezt nem befolyásolja, hogy ki hogyan néz ki.
2018. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!