Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok az mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire számít nektek hogy hol vagy milyen helyeken próbálnak meg veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan helyek ahol nem szeretitek ha odamennek hozzátok?

2019. márc. 30. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Ne foglalkozz vele! Azért csinálja, mert látja, hogy érdekel téged és ezzel felidegesíthet. Ha letojnád, abba is hagyná, mert nem lenne kinek műsorozni.

A másik pedig az, hogy nem kell hozzá rohangálni soha, semmikor. Az ő élete, azt csinál vele, amit akar, neked már nincs közöd hozzá, nem kell vele törődnöd. Egy ilyen ember nem érdemel szánalmat.

Egyszerűen felejtsd el, úgy ahogy van.

2019. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ide akartam írni!
2019. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább élethelyzetek vannak.

Pl. amikor látszódik, hogy várok valakire; ha könyvet olvasok, tanulok vagy dolgozom; de engem az is zavar ha csak egy barátnőmmel vagyok valahol (és nem társasággal) és úgy próbálkozik be valaki..

2019. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előző is írta, ha társasággal vagyok, vagy ha tartok valahová. Mondjuk ha valakit látok járkálni és random csajokat leszólítani a kampuszon, az szerintem eleve mindenkinek visszataszító lesz.
2019. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!