Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok az olyan fiúkról akik utcán vagy buszmegállóban próbálnak meg veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gáznak tartanátok vagy esetleg tetszene nektek?

2018. szept. 7. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác, akkor örülnék, ha nem, akkor nyilván udvariasan közölném vele, hogy bocsi, de nem :D
2018. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, minden ember úgy próbál ismerkedni ahogy tud. Mindenki volt/van fiatal:D
2018. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettősség van bennem velük kapcsolatban, és nem tudom eldönteni, merre billenjen a mérleg: vagy nagyon bátrak és talpraesettek, ami teljesen pozitív, vagy totál elkeseredettek és már minden mindegy alapon nyomatják az ismerkedést, amit elítélek. Emberfüggő - a konkrét embert kell látnom, a fellépését, ill. a szövegét hallanom, hogy eldönthessem, melyik típus a kettő közül. Nem feltétlenül elítélendő dolog, manapság nehéz ismerkedni, emiatt az eredendően nem erre kitalált közegeket is azzá tettük, ilyen az utca is vagy a közösségi oldalak.
2018. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam eredményes ez a párkeresési mód, mert 50%-ban így találtam párt. (bár az igaz, hogy ez előbb csak ismerkedés, haverkodás volt kezdetben és mikor már emberileg is szimpatikusak voltunk egymásnak akkor nőt ki ez randiig majd szerelem/járásig)
2018. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első ami eszembe jut az, hogy kétségbeesett. Sose volt szimpatikus az aki csak úgy az utcàn odajön hozzàm mint vad idegen.

Plusz az ember nagyrèszt ilyenkor épp megy valahova tehàt dolga van...zavarónak, tolakodónak érzem az ilyet. Sosem fogadtam el így senki közeledését. Èn nem vagyok az a bulizós, csavargós típus sem, nem sűrűn jàrok el, nem vagyok oda érte. Mindig neten ismerkedtem, onnan voltak kapcsolataim, és a férjemet is úgy ismertem meg.

Ilyenkor sokat beszélgettünk, képcsere, és ezek utàn volt randim minden pasival aki àtment a szelektàlàson ( a sajàt ízlésem, igényeim alapjàn). 32/N

2018. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. Azt hittem hogy a harmadik elkezdi majd nyomni a szemük sem áll jól szöveget, hogy akik ilyet csinálnak azok nagy lókötők ám, de nem... Pedig én élből ezt vágnám rá erre a kérdésre és nem azt, hogy elkeseredetten próbálkoznak. Hova tovább utóbbi eszembe sem jutott volna egyedül.

Amivel viszont kiegészíteném, hogy a buszmegállóban általában megy az ember valahova. Az út során pedig elvan a gondolataival. Ritka, hogy pont olyan pillanatot fogjon ki a srác, amikor épp vevő a másik ilyesmikre, merthogy ráér, nyitott és érdeklődő.

2018. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jöttek már így oda hozzám. Először meglepett, majd különleges, érdekes helyzet volt. Később, hogy megtudtam a részleteket, már elítélem.
2018. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor nem zavar; ha ronda, akkor jobban jár, ha nem próbálkozik.
2018. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!