Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes fiúk titeket idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk titeket idegesít ha ronda vagy kövér nők próbálnak veletek ismerkedni? Hogy reagáljátok ezt le?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Engem nagyon.
2017. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy helyesnek számítok-e, remélem a válaszom érvényes lesz...

Nem zavar. Nyilván ha nem tudok vele kapcsolatot elképzelni, akkor amint leesik, hogy ő "úgy" közeledik hozzám, közlöm vele - szerintem - normálisan, hogy ne haragudjon, de nem az esetem, szívesen fenntwrtom a jó barátságot, de ennyi. Eddig még nem kapott sírógörcsöt senki és a poharat sem akarták a fejemhez vágni.

2017. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Fogyjon le, én is sportolok heti 3-4x. :D
2017. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Igen, mert nem világos mit akar. Z ezért inkább zárom a dolgot gyorsan. Ha tudnám, hogy csak barátilag leszopna és n sértődik meg, ha nem keresem akkor nem lenne gond.
2017. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek számítok, de volt időszak amikor az összes 80 kiló feletti vagy nem épp dekoratív csaj rám volt startolva a környezetemből. Írkáltak, kerestek, másokkal tudakoltatták, hogy van-e barátnőm stb. Kapásból 4 volt rövid időn belül. Igazából nem ők zavartak a kinézetük miatt hanem az, hogy olyan bezzeg nem keresett vagy, ha én kerestem engem koptattak akik nekem kicsit is bejöttek. Nem akartam húzni az agyukat és gyorsan rövidre zártam a dolgokat.
2017. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit takar az ismerkedés, ha csak beszélgetni , napi pár üzi az nem zavarna ha jófej , de ha párkapcsolatot az zavarna és megmondanám neki , hogy ne haragudjon ,de én nem akarok többet :D
2017. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mindenki magából indul ki, ugye kérdező?
2017. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezek nyilván mind kamuválaszok, hisz a férfiaknak nem számít a külső.
2017. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem zavar, amennyiben nem viszi túlzásba a próbálkozást, de ha mégis túlzásba viszi és meg kell mondanom hogy nem akarok tőle semmit, akkor elsőre felfogja.

Úgy reagálom le, hogy nem viszonzom a közeledést. Ha kitartó, akkor meg is mondom ugye...

Amúgy jól esik, ha próbálkozik nálam egy nő, bárhogy is néz ki. Szóval sosem lennék lekezelő. Ezen kívül a szép lányok a fent leírt elutasításban részesülnek szintúgy, mivel barátnőm van. :)

2017. márc. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as. Nem a férfiaknak van egy olyasmi szóbeszéde, hogy -Az ördőgtől egy fokkal szebb az már jó.- Ez egy női duma, ami ugye nem igaz.
2017. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!