Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan nő aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki csak azzal tudta igazán élvezni a szexet akibe tényleg szerelmes volt?

Figyelt kérdés
Az utolsó páromat tényleg szerettem, s vele volt az a pont amire már azt mondtam, hogy igazán jó. Sajnos orgazmusom még nem volt, de dolgozom az ügyön, viszont tényleg azt vettem észre, hogy biztonság, érzelem nélkül csak "dugaszolás" az egész. Más is volt így, hogy csak szerelem mellett tudta elengedni magát?

2019. márc. 31. 01:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jó szexhez a bizalom fontosabb. Volt egy sz-r kapcsolatom, mocskosul szerelmes voltam, sokat bántott pszichésen, pocsék volt a szex. Mellette vaginizmusom is volt, voltak alkalmak, hogy fizikailag nem ment annyira fájt pedig egészséges voltam/vagyok. A testem nem kért az egészből.

Később barátság extrákkal kapcsolatban semmi probléma nem volt, nyílt lapokkal játszottunk, tisztán megbeszéltük ki mit akar és nagyon jók voltak az együttlétek.

2019. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minden normális nő ilyen. De te még most sem vagy szerelmes, csak ezt a párodat valamennyire szereted is.
2019. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Én két férfival feküdtem le. Az egyik az előző barátom, a Másik pedig a férjem.

Nem tudtam elképzelni, hogy úgy legyek valakivel, hogy nem szeretem.


25N

2019. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%

Ahhoz, hogy erre értékelhető választ kapjál valakitől, az illetőnek már legalább egyszer VALÓBAN szerelmesnek kellett lennie. Ezt az oldalt pedig a tinik uralják, és bármennyire igazi érzelemnek hisszük is tinikorban az érzéseinket, valljuk be, távolról sem szerelemről beszélünk. De még aki volt is szerelmes, az sem tudhatja, hogy mennyire. A szerelemnek ugyanis venannak különböző mélységei, melyeket csak utólag tudunk felmérni. Egyszerűen azért, mert nem passzolunk össze mindenkivel egyformán.

És igen, a legtöbb nőnek szüksége van az igaz szerelemre ahhoz, hogy teljesen el tudja magát engedni partnere karjaiban.

2019. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!