Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fekete fiút szeretek! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete fiút szeretek! A szülei miatt tönkre fog menni?

Figyelt kérdés

Ő is és az ő szülei is itt születtek,magyar állampolgárok,magyarul beszélnek,angolt tanultak.Viszont a szülei évekkel ezelőtt kimentek külföldre,mert itt folyton csak a mocskolódást kapták.Ő itt maradt 18 évesen,de azzal a feltétellel maradhatott,hogy soha ne vigyen haza fehér lányt,mert ,,a magyarok rasszisták". Tényleg nagyon sok rosszat kaptak itt és megértem,hogy így gondolják.

Nagyon jó szakmája van.30 évesek vagyunk.Nyáron szeretnénk meglátogatni a szüleit elsőnek,de félek,ha meglátnak,vagy kidobnak vagy kitiltják a családból.Ő mellettem áll,de én nem szeretném ha soha többé nem beszélnénék vele miattam. Nem tudom mit csináljak... mondjam le az utazást vagy álljak szembe velük? Tudom,hogy velem jönne haza,mégis félek.

(Mocskolódó kommenteket nem kérek)


2019. ápr. 1. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülei értelmiségiek , rá fognak jönni , hogy nem minden fehé rasszista és ha mást nem , a fiuk miatt meg fogják emberelni magukat, persze ha ő a fontos nekik , nem pedig az elveikbe kapaszkodnak ész nélkül.


Vagy felvállalod ezt az egészet , vagy most szakítotok . Itt nincs más variáció.

2019. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nálunk minden rózsaszín és már hónapok óta tart. Nem fogunk a szülei miatt szakítani ebben biztos vagyok. Ők teszik...Illetve a gondolat,hogy nem fogadnak majd el,nem a kapcsolatunkat teszik borussá.Mi ugyanígy fogunk élni utána is mikor hazajöttünk.Mert ő is felkészült már arra,hogy lehet többé nem fognak vele szóba állni.Egyedül nekem van itt félelmem mert ha esetleg ne adj isten nem tudják elviselni a dolgot,nem tudom hogyan emésszem meg majd,hogy miattam történt.Még ha nem is miattam igazából.

De legyen igaza annak aki azt írja,ha a fiuk boldogságát nézik,elfogadják.

2019. ápr. 1. 21:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy úgy mész oda vele a szüleihez, hogy nem tudják hogy fehér vagy. Vagy azt sem tudják hogy létezel? Az úgy tényleg rohadt gáz lesz...
2019. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Volt rajtam kívül is már fehér párja,de sosem fordult komolyra,úgy mint nálunk.És mivel neki nem számít,hogy mit fognak a szülei szólni,nem azzal kezdte hogy van egy nő az életemben,aki fehér. Tudják,hogy nem egyedül megy haza,de gondolom úgy hiszik nincs olyan bátor,hogy odavisz egy fehéret. Itt tényleg egyedül csak nekem van félelmem,mert ha tényleg ennyire rasszisták,akkor hiába próbálom magam ,,benyalni" ha vele többé nem állnak szóba. És ezt nekem kell valahogy megemésztenem
2019. ápr. 2. 22:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is az lenne a legjobb, ha még most közölné velük, hogy fehér vagy. Megúsznátok egy nagyon kellemetlen helyzetet. Addig megemésztik aztán vagy elfogadják vagy nem. Ha nem, akkor kár is odautazni. Nem értem miért jobb az, hogy megkockáztattok egy hatalmas balhét.
2019. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!