Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok a párotokkal álmodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotokkal álmodni?

Figyelt kérdés

Én nem. Sosem szerepelt az álmaimban. Talán egyszer.

Ez miért lehet? Nem szeretem, nem gondolok rá eleget? :/


2019. ápr. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem. De én nagyon ritkán álmodok, és akkor sem jót. Valahol hallottam, hogy az álmok nagyobb része rossz, gondokkal, problémákkal, félelmekkel teli - szerintem ezért nincs benne a párunk.
2019. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a párom de én is állandóan mással álmodom.
2019. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, általában jót. A legutóbbiban gyerekeket táboroztattunk valahol.:) (ez nem újdonság tényleg csinálunk ilyet a valóságban) De az is előfordul hogy átalakul valaki mássá, vagy nem ő szerepel az álmomban. Szerintem ez semmit sem jelent.
2019. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Imádom a férjem, rajongok érte de ritkán álmodom vele pedig minden éjjel álmodom szinte.
2019. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakran benne szokott lenni az álmaimban. Én legtöbbször emlékszem az álmokra, de még nem találtam úgy igazán összefüggést a valósággal, érzelmeimmel. Általában azok szerepelnek benne, akik az életemnek a szerves részei, de néha belekerülnek olyan személyek, akikre évek óta nem gondoltam. Amikor volt valami új dolog az életemben, akkor sokszor azzal álmodtam, sokszor teljesen mást. Például emlékszem a forgalmi vizsgám előtti éjjelen vagy 5 különbözőt álmodtam a vizsgáról, szóval néha biztos befolyásolják a külső/belső tényezők is. Álmodtam már erotikusat a párommal is, olyan személlyel akit vonzónak tartok, olyannal aki egyszerűen taszít, olyannal aki teljesen közömbös és még soha az eszembe nem jutott egy percet se gondolni rá. Ezek csak álmok, ne tulajdoníts nekik nagy jelentőséget, nem ettől függ a szeretet.
2019. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szoktam a párommal álmodni, többnyire inkább jót, olykor erotikusat. Néha “idegenek” vannak az álmomban, de én sem tulajdonítok túl nagy jelentőséget ezeknek, csak ha valaki közeli, barát, családtag vagy a párom volt benne és emlékszem, elmesélem nekik mit álmodtam velük :)

N

2019. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szoktam, de ritkán sajnos. Azt szoktam kérni este, hogy találkozzunk álmomban, mert az olyan élethű....meghalt a párom, és ez ad néha erőt, ha álmomban "találkozunk".

Egyszer volt egy nagy "durva" álmom vele, abszolút valóságosnak tűnő, ráadásul pont aznap éjjel a legjobb barátja és a lányom is vele álmodott, még a helyszín is szinte ugyanaz volt. Ijesztő is volt, mikor elmeséltük egymásnak.

Az álmok mindig egy-egy fontos üzenetet tartalmaztak nekem, amik némiképp meg is nyugtatnak, ha már így alakult :-(

2019. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es, nagyon sajnálom. :(

Nekem a dédivel voltak gyakran álmaim a halála után. A legutolsóra nagyon emlékszem, ahogy szinte felhőként elillant álmomban. Azóta nem álmodtam vele.

2019. ápr. 2. 22:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktam. Ezek valóság álmok, mint a 7-esnek. De én úgy fekszem le mindig, hogy jöjjön el az éjjel. 3 éve temettem.
2019. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!