Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik típusú nőt ideális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú nőt ideális a számotokra?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakhoz szól a kérdésem, akik nem csak egy szükséges rossznak tekintik a munkát és csak a minimumot teljesítik, hanem vannak céljaik, szeretik a munkájukat. Hasonló felfogású nőt szeretnétek (vagy már van) magatok mellé, vagy egy feleséget, aki otthon vár és elvégzi a ház, gyerek körüi feladatokat, nem karrierista, esetleg nem is dologzik? Miért?
2019. jan. 8. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

Olyan aki nem húz vissza az életben. Régebben pl másik városba akartam költözni, de az exem nem volt erre hajlandó.

Nekem igazából egy kalandvágyó csaj kellene. Akivel lehet akár külföldre menni és nem nyavajog, hanem jön velem. Aki támogat ha este nyelvet tanulok, cserébe támogatom én is hasonló dolgokban. És ne hízzon el a megismerkedésünk után 1.5 évvel:)

2019. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Olyat aki hasonló mint én. Tehát odateszi magát a munkában, otthon pedig elvégzi a teendőket.
2019. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes belegondolni..

Én az a kategória vagyok aki képtelen ideiglenes dolgokba energiát ölni szóval én előbb karriert építek és utána ha lesz kedvem akkor lesz párom és családom..

Fontos megjegyezni, hogy a munkamorálomnak nem mozgatórugója a pártalálás, tehát nem azért teperek, hogy sok pénzzel majd bármilyen nőt megvegyek, hobbim a munka és mivel családot szeretnék, anyagi stabilitást, elegendő szabadidőt és földrajzi kiszámíthatóságot kell összehoznom..


Szóval társ..

Olyan társat szeretnék (és egyben csak azt a kategóriát tudnám elviselni) aki gyerekvállalásig egy céltudatos, szorgalmas nő, (csúfnéven karrierista) de a gyerekeinkért egy időre meg tud húzni egy határt a munkában ill ha gondolja fel is adhatja..

Ez az otthon ülő típus egyébként magában nem szimpi mert mindenkinek kell a kikapcsolás, viszont valahol idegennek tartom, hogy egy alkalmazott nevelje a gyerekeinket (bébiszitter)

Mire aktuális lesz kiforrja magát a dolog, nem is akarom bebetonozni az elveimet..ne én döntsek mindenről


Lényeg, hogy én magam is szeretem a munkát ezért ő is szeresse de ha meg gyerekeink vannak akkor én is csökkentem a munkaidőmet és funkcionáljunk családként..adjuk azt a gyerekeinknek ami a legdrágább az időt és akkor belőlük is jó időbeosztó emberek lehetnek..


Ha az is kérdés akart lenni, hogy a kereset hogyan-merre-meddig?..nagyon egyszerű, csakis teljes és ellenőrizetlen közös kassza..annyira azért még tudok nőt választani, hogy ez nekem nem okoz álmatlan éjszakákat..


25F

2019. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekem elég komoly céljaim vannak már 14 éves korom óta. Több kapcsolatomban azt éreztem, hogy amiért dolgozom azt nem tudják megérteni a barátnőim. Igaz még csak 25 vagyok, de az eddigi kapcsolataimban kb semmi támogatást nem kaptam, vagy nem éreztem, hogy kaptam volna.

Számukra ez csak egy olyan dolog volt, hogy elveszik tőlük az időt. Senkinek nem hagyom, hogy hátráltasson, vagy akár csak lemondjak a céljaimról.

Kb ennyit erről.


Milyet keresek?

Olyat keresek végre aki adni akar, önzetlenül. Még ha nem is adok cserébe semmit akkor is ad. Mondhatni olyan idióta lányt amilyen én voltam és vagyok még kicsit. Nem kell értékelnie, foglalkoznia a céljaimmal, ez az én célom. Viszont lelkileg adja meg azt amire vágyom, amitől boldog leszek és amitől őt mindennél jobban imádhatom. Ha lelkileg toppon vagyok, akkor tök jól haladok minden téren az életben.

Ami fontos ilyen téren, hogy értse meg, hogy sokszor nem érek rá, hogy játszok, fejlesztem a játékot, fizetős melót vállalok be, haladok előre. Ő nem lesz számomra elhanyagolható, de a munka is fontos.

Ha karrierista megérti, ha meg család centrikus, akkor is ugyanúgy megértheti ezt.


Igazából arra vágyom, hogy lelkileg olyan hangulatba tudjon hozni, hogy munka közben is érezzem azt, hogy oda akarok menni egy kicsit megszeretgetni és ne a munkába kelljen menekülni és kedvtelenül rákényszeríteni magamat a munkára és arra, hogy vele legyek.

2019. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
bilibe lóg a kezetek......de azért tanulságos olvasni xd
2019. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Köszi nagyon hatvanötös! Jólesik ha elismernek :D


Egyébként ha tanulságosnak tartottad akkor kinek is lóg a bilibe a keze? Annak aki tanulságosat írt vagy aki tanulságosat olvasott? :P

2019. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Igen régen én is álmodoztam ilyen dolgokról utólag megmosolyogtató már ez.Most már csak annyi az "álmom" hogy bár mindketten 1műszakban dolgoznánk 8tól 4ig és ne kéne műszakolni egyikünknek sem így legalább délután és este együtt lennénk mind a 3-an.
2019. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem volt irreális elvárás,amit leírt.Csak mert Nektek nem jott össze...
2019. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az. Nem muszáj szar helyen dolgozni. Ha meg van a magadhoz való eszed, bárhol lehet fejlődni. Csak kitartás kérdése.
2019. jan. 8. 13:39
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavar ha karrierista, esetenként kifejezetten tetszik:) Akar valamit az életben. Viszont maradjon meg nőnek, mármint nem arra gondolok, hogy "legyen kaja, meg szüljön" hanem hogy viselkedésben és gondolkodásban legyen nőies. Egyre fontosabbnak tartom, hogy legyen minél értelmesebb. Amúgy a második opció is tetszik, csak érezzük jól magunkat. Igazából annyi az elvárásom, hogy legyen agya:) Gondolkozzon, legyen saját véleménye.
2019. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!