Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy teljesen “életképtelen” vagyok az új barátom nélkül?

Figyelt kérdés

Mindig is eros, fuggetlen nő/lány voltam, sosem voltam kapcsolatfüggő. Ha kapcsolatban is voltam, tok jol elvoltam a masik nelkul is, ugyanugy egy egesz voltam. Most viszont 1 honapja van egy uj partnerem es ha 3-4 napig nem latom, vege a vilagnak, semmi masra nem tudok koncentralni, egyszeruen nem tudok addig ugy funkcionalni. Legszivesebben csak fekudnek egesz nap es varnam, hogy teljen az ido, hogy lathassam.

Massal is volt ez mar igy? Eddig sosem voltam ilyen, meg a kapcsolatok legelejen, a rozsaszin kodos idoszakban sem.’


2019. ápr. 5. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Most először vagy szerelmes. (A többieket is bizton szeretted és kedvelted, de nem ilyen értelemben)


Próbáld élvezni, mert nagy ajándékot kaptál az élettől :) Irigykedem rád.

2019. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Várj, mindjárt megpróbállak sajnálni...
2019. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert még fiatal vagy, és nem tapasztaltál eleget.
2019. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kettes, ki a f... mondta hogy sajnalj😀 Ha nem tudsz erdemben hozzaszolni, akkor inkabb ne is mondj semmit.

Harmas: 22 vagyok, ez a 4. komolyabb kapcsolatom, tehat valamennyi tapasztalatom van azert. Mondjuk nem sok, az teny.

2019. ápr. 5. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért, akkor mit vársz, hogy majd komplett biokémiai levezetéssel megindokoljuk, hogy miért van?
2019. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat, kedvesem:) De engedd el a dolgot, nem kell tobbet kommentelgetni.
2019. ápr. 5. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen baratnom, amibol az lett, hogy nem hagyott elni, mert nem tudott mit kezdeni a szabadidejevel, nekem meg kellett volna dolgoznom, tanulnom, es azt se hagyta, mert ha nem voltam vele, nem szerettem meg azert se, mert nem tudtam vele lenni annyit. Egyebkent rohadtul nem normalis dolog, egyik legjobb baratom szinten mar exbaratnoje is ugyanez a kategoria, most pszichiatriara jar mindket csaj. Ugyhogy kapd ossze magad es legyel eros no, ez kapcsolatfuggoseg es magadat is taccsra kuldheted mentalisan, ha erre az allapotodra aldaskent tekintesz.
2019. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy kapjam ossze magam? Ha egyszer hianyzik. De neki egyebkent nem szoktam ezt mondogatni, hagyom dolgozni meg ilyenek, ez csak bennem zajlik le, nem tud rola.
2019. ápr. 5. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a pasid is úgy oda van tőled, akkor oszd meg vele, hogy ennyire hiányzik neked. Beszéljétek meg, csak jobb lesz tőle a kapcsolat.
2019. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!