Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen "életképtelen"...

Teljesen "életképtelen" vagyok a terhességem 5. hetétől, most 7 hetes vagyok, hogy "élhetném" túl?

Figyelt kérdés
Az 5. hétig minden rendben volt, semmi tünetem nem volt, nagyon örültem neki, mert sajnos az eddigi életem során nagyon sokszor volt hányingerem mikor milyen betegségek miatt és konkrétan rettegtem tőle, hogy most is az lesz. 5 hetesen elkaptam az influenzát és egy hányós-hasmenős vírust, hólyagos torokkal. Ez két hete volt, de még mindig nem tudok felkelni az ágyból. A torkom még mindig hólyagos, mivel nem szedhetek gyógyszert és állandó hányingerem van. Enni is és inni is alig tudok, jön minden vissza, de sikerül a hányást visszatartanom, bár néha azt érzem jobb lenne, ha kijönne, mert akkor hátha kicsit elmúlna a rosszullét. Az orvos szerint ez már nem a vírus, hanem a terhesség miatt van, de lehet valaki teljesen "életképtelen" egy terhesség miatt? Szégyellem magam, mert sem dolgozni nem tudok még visszamenni, sem itthon nem bírok csinálni semmit. Teljesen másokra vagyok utalva és úgy érzem kezdek depressziós lenni, semmi életkedvem nincs. Mit tudnék tenni? Volt már így más is?
2017. márc. 11. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Par het mulva jobban leszel. Ezert nem kell depresszioba zuhanni.
2017. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Összeszeded magad
2017. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos lehetsz ilyen rosszul a terhesség miatt.Ezt túl kell élni át kell vészelni.Pár hét és jobban leszel.Kitartást
2017. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én 31 hetes vagyok, de még mindig életképtelen. 😃 Alapjába véve nem vagyok lusta, mert terhesség előtt mindent megcsináltam. Nekem a 7. héttől a 16. hétig tartott a hányinger. Volt olyan, hogy egy hétig csak háztartási kekszet tudtam enni. Közbem vérezgettem, így a csak a 13. héttől dolgoztam újra. Aztán egy újabb vérzés és az állandó keményedések miatt a 23. hét óta újra itthon vagyok. A házimunkát szerencsére el tudom látni, de úgy, hogy fél óra munka-fél óra pihi. Aki azt írja, hogy szedd össze magad, az vagy nem volt még terhes, vagy neki szerencséje volt és nem voltak ilyen erős rosszullétei.Nem vagyunk egyformák. Minden terhesség más és más. Ne szégyeld magad! Ez most egy ilyen időszak, ez van. Reméljük, hogy hamarosan elmúlik! Jobbulást és kitartást kívánok!!
2017. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
14.hétig hasznavehetetlen voltam,rosszullét,étvágytalanság álmosság lehangoltság,aztán mint akit kicseréltek,ugyanolyan aktív vagyok mint terhesség előtt (18 hetes terhes vagyok :) ) az áldott állapotnak is vannak sajnos hátrányai,türelem, jobb lesz majd :)
2017. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány ilyen hét is, de elmúlik. Hidd el, hogy jobb lesz.

Ebben a korai időszakban én is ilyen voltam kb, de javult a helyzet, és már nem úgy van. Bírd ki, és gondolj arra, hogy nem tart olyan sokáig.

2017. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves és biztató válaszokat. A környezetemben nem volt még ilyen, aki rosszul is volt, reggel hányt egyet, aztán egész nap szinte semmi baja sem volt. Nekem pedig reggeltől este 8-9-ig tart az állandó hányinger. Sajnos vannak, akik valószínűleg azt gondolják, hogy eltúlzom a dolgot :( Eddig állandóan pörögtem, beszéltem, tele voltam élettel, most pedig megszólalni nincs kedvem. Remélem egyszer a régi leszek.
2017. márc. 11. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesz jobb, ne aggódj, elmúlik ez az állapot, csak türelem.
2017. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekkel semmi bajom nem volt, másodikkal émelyegtem ,harmadikkal hánytam, nem bírtam felkelni nonstop hànyingerem volt.Jobb lesz hidd el.
2017. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek,én is csak takarékon működtem pár hétig,de még ha beteg is lettem volna az durva lett volna...Nem irigyellek...Terhesség nem betegség,de te vírusos beteg vagy,még jó hogy nem tudsz felkelni.Én 2 hete pár napig fel sem tudtam kelni,olyan vírust nyeltem be a bölcsis kislányomtól,még mindig alig van erőm pedig terhes sem vagyok.Pihenj amennyit tudsz,utána majd jobban leszel!Ha esetleg nagyon rosszul lennél,túl sokat hánynál,azért figyelj,nehogy kiszáradj.Sokat segíthet egy kis hideg kikevert kóla,vagy pl nekem csak a hideg tej segitett.Háztartasi keksztol rosszabb volt,így inkabb próbáld ki mi marad benned.B6 vitamin segithet kicsit,magneb6,meg amikor benned marad az étel vitamin sem ártana,főleg hogy ennyi mindent elkapsz!Vasad rendben van?Az is sokat jelent!Mindenesetre kitartást!!!
2017. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!