Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruno11 kérdése:

Ti hogyan reagálnátok arra, ha megtudnának, hogy 25 éves férfi kollégátoknak 53 éves barátnője van?

Figyelt kérdés
Piszkálnátok vele? Netán szórakozásból pokollá tennétek mindennapját? Lenéznétek? Kirekesztenétek? Nagyon betegnek/perverznek vagy igénytelennek tartanátok?

2019. ápr. 5. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt realizálnám, hogy anyakomplexusa van, ez az ő dolga, engem nem érint. Az ő dolguk, valószínűleg a nőnél is van valami kis ketyó ilyen téren.


De ha mellé rendes ember, lehetünk haverok, mert nem érdekel mások szexualitása amíg az törvényes keretek közt mozog (szóval pedo-, zoo- és nekrofília kizárva)

2019. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Azt mint amikor megtudtam, hogy a lànyom keresztapjànak van az anyjával egyidős barátnője 😅 Egèszsègère! Semmi közöm hozzá!
2019. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Megkérdezném, hogy talán Macron-e a példaképe.
2019. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Otthonról dolgozom egy multinacionális csapatban, pontosan leszarom, hogy kinek milyen a magánélete.

Soha nem mennék el irodába dolgozni, halálra idegesít a munkahelyi pletykálkodás, belterjes szar corporate culture.

2019. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy. Kit érdekel? Tegye ha neki jó és boldog akkor oké.


Ez a magánügye

2019. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretlek Magyarország!

Semmi közöm hozzá.

Persze sokan mindenbe belekötnek. Ők a munkahelyi Tahók.

Kezelésük? Nehéz. Keresel egy ügyvédet. Tanácsot kérsz

Esetleg be tudod perelni és távolságtartási végzést kérni ellene.

2019. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, ez te vagy?


Amúgy sehogy, szerintem ki kell próbálni mindent addig, amíg nem jön el a megállapodás ideje.


Szerintem teljesen oké, hogy valaki kipróbálja jóval idősebbel, jó eséllyel nem tőle lesz gyereke.


Elkeffentgetnek, srácnak lesz egy jó tapasztalata, nőnek meg egy jó partija, aztán mennek majd tovább. Az ilyenekből sosem lesz holtomiglan-holtodiglan.

2019. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kisebb gyárban dolgozom sok primitív ember közt. Meg eléggé nincs tekintélyem, eléggé céltábla vagyok. Félre értés ne essék nem szoktam piszkálni, csak, ha ez másról derülne ki, akkor valószínűleg tiszteletben tartanák ezt és húznák vele az agyát. (Akarva akaratlanul kommunikálunk egymással és ugye kialakult egy haveri szintű ismertség.(de persze ez természetes, csak arra írom, hogy idegenednek ehhez nincs közük.))
2019. ápr. 5. 14:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tudomásul venném, magamban furcsállnám, de ennyi. Nem szólnék, nem piszkálnám, nem cseszegetném, nem rekeszteném ki, ugyanis nem vagyok egy primitív állat és nem hiszem azt, hogy közöm van a kollégáim magánéletéhez.
2019. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 piroska és a farkas ***** válasza:
24%
Biztos, hogy furcsàllnàm, és, ha azt làtnàm, h a fiatal férfi okos, értelmes, akkor sajnàlnàm , h lemarad arról, hogy csalàdja legyen. De mivel egyrészt nem tudhatom, h mennyire gondoljàk hosszútàvúnak a dolgot, màsrészt, ha annak gondoljàk, akkor nyilvàn végig gondolta magàban, h ez a döntés lemondàsokkal jàr, harmadrészt pedig semminközöm hozzà, kettejükre tartozik, tehàt, ha van is véleményem, sosem bàntanàm vele.
2019. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!