Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők hogyan magyaràzzàk azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan magyaràzzàk azt a paradoxont, amikor egy pasi folyamatosan kihasznàlja a nőket, mégis rendkívül sikeres nàluk?

Figyelt kérdés

Naiv nők a vitàk soràn azzal étvelnek, hogy "ilyen stílussal sose lesz baràtnőd". Ez hülyeség, hiszen léteznek olyan pasik, akik köztudottan nagyon tiszteletlenek a nőkkel, de mégsincsenek csajozàsi problémàik. Sőt, sikeresebbek mint a kedves fiúk, akik közül többen még 20+ is szüzek. Ezek a bunkó pasik szinte havonta màssal vannak együtt, a nők meg kimagyaràzzàk a dolgokat azzal, hogy "majd megvàltozik" stb, és az a durva, hogy a baràtnőjüknek eszük àgàban sincs elhagyni ezeket az embereket.


A kérdés azokhoz szól, akik szerint képtelenség egy bunkó férfinak nőt talàlni. Tényleg elhiszik ezt a hülyeséget vagy szàndékosan hazudnak?


2019. ápr. 6. 07:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem bunkó és bunkó között is van különbség. Én alapvetően nem preferálom az ilyet de látom a különbséget az én vagyok a menő manó pasik bunkósága és az egy büdös talpú paraszt vagyok felé bunkóság között.

Nagy különbség hogy az egyik tudja "használni" a bunkóságát, nagyjából belövi melyik csajok lesznek vevők rá, a pasi mozgása és egész lénye sugározza a menő manó imidzset míg a sima tapló mindenkivel ugyanúgy bunkó nem látható különbség abban hogy szép nőhöz szól vagy olyanhoz aki neki nagyon nem pálya vagy épp egy pasihoz. Egyszerűen csak egy paraszt aki így akar kemény lenni és ezzel jellemzően azt palástolja hogy amúgy gyenge jellem. A mozgása agressziót sugall az ilyeneknek általában vagy félelmet.

Mindkét pasi "típus" hatalmas tapló csak az egyik tudatosan választja meg kinek mit mond a másik meg huly.e hozzá csak jampiskodni/bizonyítani akar azzal hogy ő x-nek meg y-nak is be mert szólni. Az egyik ettől lesz vonzó egy bizonyos rétegnek a másik meg taszító jóformán bárkinek.

2019. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

Ez fordított felállásban is előfordul.


Kiemeltél egy szűk csoportot, amire pont igaz, hogy "zsák a foltját" és azzal példálózól.


Igen, megesik, hogy a bunkó pasi befűzi és kihasználja a buta/felszínes lányt, tényleg akadnak akiknek bejön ez a stílus. De akkor te most a buta lányokat irigyled a bunkó pasiktól? Vagy azt hogy te azért nem vagy minden héten más lánnyal, mert túl kedves vagy.


A "kedves fiús" dolog pedig nem igaz. Nem a kedvességük az oka annak, hogy nem jönnek be a nőknek, hanem más tulajdonságuk.

A környezetemben van több rendes srác és szinte MINDEGYIKNEK van normális kapcsolata.

Itt a gyakorin a "kedvesnek" a papucs a szinonimája, a "rendesnek" a tapadós a valódi jelentése, a "csendes" pedig a kommunikációs- és szociális képességek és igények hiányát takarja.

2019. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
Tovább kellemes ostobázást :)
2019. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

“Tudom, hogy eddig milyen volt, de most megváltozott”

“Ez most más”

“Engem tényleg akar, nézd meg az eddigi buta libákat, akikkel nyomult, az csak szex volt, de most egy igaz nő mellett ki fog tartani”

“Nem érdekel mit csinált eddig, megbeszéltük, hogy tiszta lappal kezdjük, és azt mondja, hogy szeret, és komolyan gondolja”

“Csak kiélte magát, most meg akar állapodni”



Ezt önámitásnak, és vágy vezérelte gondolkodásnak nevezik amúgy.

2019. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es


Mosolyra fakasztott az, ahogyan a naiv nők szavait felvàzoltad. Iskolapéldàja ez annak, hogyan butítjàk sajàt magukat. :D


Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy-e, de hatalmas köszönet neked!

2019. ápr. 6. 08:24
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Ezek a típusok szerintem vonzák egymást. Vannak nők akiknek ez kell, de nem tudom neked ezzel mi a bajod? Ha naív nővel kezd valaki, az a saját butasága hogy ezt még táplálja.

Nekem mondjuk nem sikeres az a pali aki havonta új nővel van, és képtelen valamelyiket megtartani. Hogy nem is akarja? Az azt jelenti hogy alkalmatlan normális emberi kapcsolatra.

2019. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

Kedves #14 és 15.


Nemnrégiben beszélgettünk egy nőismerőssel, ahol azt fejtette ki, hogy mekkora baromság, ha meg akarunk változtatni valakit vagy csak arra várni, hogy majd megváltozik, mert azzal csak saját magunkat zárjuk be.


Na, ezért is jár a hatalmas köszönet??


Vagy ez nem fér bele a szándékosan leszűkített világképedbe, mert nem nyújt igazolást arra, hogy minden nő buta és felszínes, minden "kedves-rendes-csendes jófiú" sikertelen és minden bunkó pasi naponta más nővel van?

2019. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert ez a típus férfiasabb, mint a jófiú-s, a női logika fordítva működik, ők a férfiakhoz vonzódnak tudod nem a nőkhöz, mások a preferenciák...
2019. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%

Mivel már voltam a csapdában 2x is, írok. Rohadtul nem ezt gondoljuk, mint a 14es.


Én ezeket gondoltam.


“csak én ismerem, milyen igazából”-miért? mert negyszemközt nem bunkó, olyanokat mond, hogy csak én értem meg, velem minden más, még sosem érezte így magát, rosszul érzi magát a bunkósága miatt, de a haverok miatt muszáj volt tartani a szintet, hogy ne mondják papucsnak..



“mások előtt veszi fel ezt a színjátszást” mivel sír velem kettesben a szerelmünk lapjain, vagy mikor megosztja egy gyerekkori traumáját is sír, vagy vesz cipőt egy hajléktalannak, beszól egy suttyónak aki markolássza egy idegen fenekét a buszon, ő csakis fene érzékeny lehet


“Én jobb vagyok, csupa idiótával volt előttem” igen, megnézed az exét facebookon, és látod, hogy ostoba/tetováltszemöldökű drogos prosti megcsalta Ezeket mindenki észreveszi, aki másik csoporthoz tartozik..


“Már idősebb” Mivel mind változunk, hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy ez másokra is igaz.. Nézd csak meg, hányan hiszik, hogy egy x éves már érettebb pusztán a kora miatt..

2019. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

Ja és akik sikeresek a nőknél kívülről bunkó stílussal, az kettesben mindig az ellentéte, igazi hősszerelmes típus, aki neked adja az utolsó sütit, virágot hoz, felhív, hogy gondolt rád, bőg meg minden, olyanokat mond, hogy még a telefon is szétfolyna a nyáltól. Mi ezt szeretjük.. csak egy olyan férfitól akarjuk hallani, aki nem mondja akárkinek. És a bunkó típusnál feltételezzük, hogy ez csak nekünk szól..


Mindig beleesek a csapdába, olyan pasi kell, akit a környezete keménynek lát, de velem megnyílik. Tuningolja az egót, hogy azt hiszem, csak velem csinálja ezt. Hiába ismerem fel a problémát, tenni nem sikerült a szépségésaszörny hatás ellen.


Ott is arra jött rá a csaj, hogy a kiabálós rideg veszélyes pasi igazából szeretetteljes bizonytalan érzelmes herceg..

2019. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!