Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem eszem update kajákat,...

Ha nem eszem update kajákat, de Rubint Réka alakreformját és add önmagad dvd-jét csinálom folyamatosan, akkor is sikeres a fogyás?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy a dvd-ket le tudom tölteni, de azt nem is tudom és nem is engedhetem meg magamnak, hogy update menüket, ételeket vegyek. Persze csökkentem a zsíros, cukros ételeket is mellé.
2011. dec. 20. 15:36
 1/6 dirtboy ***** válasza:
65%

nem kell update meg f aszság kaja.

a kalóriát kell számolni.

ha a napi kalória égetésed mondjuk 2500kalória és te megeszel mondjuk naponta 3500-at, akkor szerinted a DVD re való ugra bugrától fogsz fogyni?

2011. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
abból a kajából csak jól megszedik magukat..
2011. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán működik a finomított lisztet, meg a cukrot kivonod az életedből ennyi a nagy titok, ehhez nem kell update kajákat enni, meg lehet oldani anélkül is.
2011. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
ezzel az lesz a gond h fogalmad sincs mit kellene enned.az egészséges étkezés meg kurvvadrága.
2011. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is ! Azért nem vagyunk szegények, szimplán azt a pénzt amit update-re költenék, a fiamra költöm. Gyümölcsök, zöldségek mindig vannak itthon.
2011. dec. 21. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A "titok" csak annyi, hogy kevesebb kenyeret, lisztet, cukrot, édességet, tésztát, krumplit és rizst kell enni. Zöldségből, gyümölcsből, tejtermékből, húsból, tojásból kell főként főzőcskézni.

Az update lényege is csupán a liszt és cukor kerülése. Az, hogy ők beetették az embereket, hogy "csak az jó, amire rá van írva, hogy Update1 és egy vagyonba kerül", az az ő marketing fogásuk. Csillagászati áron árult kaják nélkül is lehet egészségesen élni, de ők ebből nem gazdagszanak meg, így azt nem hirdetik :)


Ami a DVD-t illeti, az teljesen rendben van. Update-feliratú kaja nem kell hozzá, csak kitartás :)

2011. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!