Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők hogyan magyaràzzàk azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan magyaràzzàk azt a paradoxont, amikor egy pasi folyamatosan kihasznàlja a nőket, mégis rendkívül sikeres nàluk?

Figyelt kérdés

Naiv nők a vitàk soràn azzal étvelnek, hogy "ilyen stílussal sose lesz baràtnőd". Ez hülyeség, hiszen léteznek olyan pasik, akik köztudottan nagyon tiszteletlenek a nőkkel, de mégsincsenek csajozàsi problémàik. Sőt, sikeresebbek mint a kedves fiúk, akik közül többen még 20+ is szüzek. Ezek a bunkó pasik szinte havonta màssal vannak együtt, a nők meg kimagyaràzzàk a dolgokat azzal, hogy "majd megvàltozik" stb, és az a durva, hogy a baràtnőjüknek eszük àgàban sincs elhagyni ezeket az embereket.


A kérdés azokhoz szól, akik szerint képtelenség egy bunkó férfinak nőt talàlni. Tényleg elhiszik ezt a hülyeséget vagy szàndékosan hazudnak?


2019. ápr. 6. 07:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19,20:


Te egy olyan férfiről beszélsz akinek az exe hülyébb volt mint te, és aki inkább csak bunkó (macho), mint nőcsábász.


Én olyan mondatokról beszélek, amit a barátnőimtől tömegével hallok az új lovagra, aki a klasszikus, a kérdésben is szereplő, a nőket folyamatosan kihasználó pasi.


Mikor a srác már végig ment a fél falun/cégen/baráti tarsasagon, az összes barátnőm tudja, hogy milyen, majd mikor ők kerülnek sorra, akkor hirtelen megjelennek a felmentő mondatok, hogy az összes eddigi csaj csak egy tini pi... volt, bezzeg ők (az exeket ismerve meg tudod, hogy volt ott minden a buta szolistól, a szolíd tanárnéniig).


Mégis valahogy a barátnők 90%-a mikor feltűnik a színen egy ismerten ilyen férfi (tehát nem egy idegen szélhámos, aki átveri), akkor jön a felmentő mondatokkal, mert a saját vágyai vezérlik a logikáját onnan. Ő is akarja azt a férfit (ahogy akarta előtte sok tucat másik nő), mert sármos, kemény, férfias, és inkább a valóságot kezdi hajlitani (“velem nem ilyen, ez csak felvett szerep”, “engem nem csak megdugni akar, látom a szemében”).



Kivétel természetesen van, nem minden kívülről bunkó pasi az valójában, és a nők mindegyike sem dől be ennek a típusnak, de azért ha körülnézel az 1db-os ellenpéldádon túl, akkor gyakran fogod hallani egy kávé mellett az éppen ilyenbe vágó barátnő szájából a fenti idézeteket

2019. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem egy tipusrol beszelunk. Ha valaki egy ertelmes komoly emberrel jon ossze, annak mar nem az az egyetlen eletcelja hogy naponta mas novel jojjon ossze. Hova tovabb az, hogy not vagy pasit akarok magamnakon tul is van elet. Aki itt megreked az hasonloan megrekedtek tarsasag figyelmet tudja magara vonni, mert akinek ez keves, annak ez... keves.
2019. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogyan magyarázom? Úgy hogy nálam nem sikeresek ezek a pasik, soha nem is voltak. 42 éves vagyok, és soha, egyszer sem jöttem össze ilyenekkel. Nálam a kölcsönös tisztelet alap, a bunkóság pedig taszít. Tudom, hogy vannak nők akik így is összejönnek velük, mert "Majd megváltozik", de ezek nem az értelmes nők. Ha egy pasi buta, naiv, alpári kis nőt akar, vagy egy összetört lelkű, önbizalmú lábtörlőt, akkor lesz neki ilyen bunkó stílussal is. Ezt nem vonom kétségbe.
2019. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!