Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor, milyen jelei voltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, milyen jelei voltak, amikor úgy éreztétek már nem szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia, nálam ilyesmik voltak : szinte minden idegesített, amit csinált : ahogy evett, ahogy sétált, ahogy beszélt telefonban valakivel, ahogy a boltban levett a polcról egy csokit majd fizetett, ahogy fogat mosott, ahogy kapcsolta a tv-t szóval mindentől az agyamra ment. Örültem neki ha nem volt otthon, reméltem, hogy hétvégén is bemegy dolgozni.

31/n

2019. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok, még annyi, hogy ránéztem és undorodni kezdtem tőle, egyszerűen ránéztem és nem tudtam egyetlen okot sem mondani amiért összejöttem vele. Már nem találtam jóképűnek, vonzónak.
2019. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Már nem tudtam mellette aludni. Inkább megfordultam az ágyban, úgy értve, hogy a fejem volt a lába felől.
2019. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 És mennyi idő után szakítottál vele?
2019. ápr. 7. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, minden idegesitett engem is, a vegen mar az is, ahogy a levegot vette. Ott leptem ki belole. Ilyenkor mar kar tovabb huzni.
2019. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Hosszú kapcsolatban mind-mind előjön amit egyes és kettes válaszoló (vagy hármas) leírt, utána jön egy fölfelé ívelő görbe és még a szerelem is felcsillan, aztán újra hullám idővel.

Ez ilyen.

Ezért lehetséges az is időseknél, hogy a külvilág azt látja, hogy egy pár rengeteget veszekszik, zsémbel, de amikor egyikük meghal a másik szinte belerokkan a bánatba vagy rövid idő múlva utána is megy a társának.

2019. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*hullámvölgy
2019. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!