Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kétséges helyzetben lennék most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétséges helyzetben lennék most?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy amióta van egy Autóm, tényleg tapadnak rám a nők...

Tavaly, mint a lány mintsem sejtve, elkezdtem vele beszélgetni, megismertük egymást, elújságoltam az új hírt neki,hogy fogok venni egy autót. Örült neki, de ő mondta, nem a kocsim miatt fog szeretni.. Mondom, nekem az csak egy kellék a hétköznapi életemhez, eljárjak vele ide-oda..

Közben vele össze jöttem, "baráti alapon", de megegyeztünk ez kettőnk közt nem menne hosszú távon, nem egymást keressük. (így elbúcsúztunk egymástól)


Pár hónappal később, megismerkedtem egy másik lánnyal. (Unokatesómon keresztül végül is) elmentünk ketten kocsikázni, én beálltam tankolni, utána bementem fizetni és ők ismerték már egymást. Nos, unokatesómat ő már ismerte, és a lány ráírt Fb-n hogy én ki vagyok? Minden infót lekért rólam.

Másnap én Siófokról hazafele, hajnali 2 volt, bementem a kútra tankolni, mert valami azt súgta belülről be kell menjek. Bementem, és akkor ismerkedtem meg ezzel a lánnyal.


Rólam tudni illik, sosem voltam nagy csajozós típus, nem ugráltam egyik nőről át a másikra.. Kicsit visszafogottabb típus vagyok.


Most én azt se akarom,hogy velem azért legyenek mert van egy autóm.. Azt mondják, tuti a kocsid miatt tapadnak rád a nők, és ez engemet elgondolkoztat nagyon, nem szeretném hogy kihasználjanak, utána pofára essek.

Én se használom ki őket, ergo nem ültetek be mindenkit és megdugom, utána kirakom..


Tudom milyen érzés össze törve lenni, nem akarok két szék közé esni...



2019. ápr. 7. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lennék szingli pasi a mai világban...

Olyan nők vannak kitéve, hogy csak ámulok. Egyiken több a műanyag mint a másikon. Én mindig a természetes szépséget kerestem, ő biztos hogy magadért szeret nem a cuccaidért.


Egyébként meg csa eressz el egy ilyen dumát: a kocsimat sztem eladom mert állandóan szervizelni kell. Az is lehet hogy 2-3 hónapig nem lesz autóm.


Ha erre apad az érdeklődés, akkor fogod látni h ez a csaj arra utazik..

2019. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!