Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? Teljesen kezdek belebetegedni?!

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van barátom már több, mint 2 éve. 2 hónapja kb a haverjai kihívtak minket a helyi presszóba és ki is mentünk (bár ne mentünk inkább ki), egy másik haveri társaság is ott volt, mikor beléptünk az ajtón a másik társaság egyik tagja nagyon megbámult (valószínűleg azért, mert ez egy kisebb község és engem még nem látott, illetve én sem őt) az este folyamán kb le se tudtam venni róla a szemem, egyszerűen iszonyatosan megfogott valami benne :( rá 2 napra bejelöltem fb-on, de nem írt rám meg én se rá, annyi, hogy szülinapjakor írtam neki egy köszöntést, de sajnos nem kezdtünk el beszélgetni. Én azóta nagyon rosszul vagyok lelkileg. Az a durva, hogy nem is ismerem a srácot, de egyszerűen olyan volt a kisugárzása, a kinézete, hogy nyomot hagyott bennem. Egyébként párommal ismerik egymást elég régóta, azért sem fog már csak rám írni, de én teljesen kikészültem, mai napon is csak rá gondolok és nem tudom mitévő legyek. Tudnátok nekem valamit tanácsolni? Mit tennétek a helyemben? 21/L párom 25/F a másik srác 29/F
2019. márc. 31. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Amíg nincs férjed/ élettársad és / vagy gyereked, galambom, szabad vagy, mint a madár :)

írj neki valamit,aztán meglátod :)

2019. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez tényleg így van :) Csak nem akarom a jelenlegi barátomat megbántani :(
2019. márc. 31. 18:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én azon is gondolkodtam már, hogy ráírok, hogy személyesen szeretnék vele beszélni, találkozzunk diszkréten valahol és elmondom neki ezt az egészet...csak félek a visszautasítástól stb :(
2019. márc. 31. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha valakibe beleszeret az ember vagy megdobban a szíve, azért nem érdemes úgy üldögélni , hogy “ nekem ez nem jár”, hisz nem bebetonozott a kapcsolatod.

Mindenképp sérülni fog a helyzet, de szerintem ilyenkor jobb ha a szíved követed....mostmár csak azt lenne jó tudni hogy a másik srácnak bejössz e ?

2019. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha visszautasít, akkor így jártál. De csak abba gondolj beke, hogyha vannak érzéseid más pasi iránt, és ez nem jön össze ; megint lesz egy másik pasi, akinek a mosolya elvarázsol pl.

Tehát az alapprobléma azzal van, hogy már más pasi fel tudja jkelteni az érdeklődésedet.

2019. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Miután a két fiú ismeri egymást, a másik srác nem akar veled semmilyen kapcsolatot ("házinyúlra nem lövünk")!
2019. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Hagyni a barátodat normális nőt találni. Nagyon szép, hogy a háta mögött próbálkozol a másiknál. Csak azért nem csaltad még meg, mert szart rád az illető.
2019. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!