Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. s Szerintetek ez szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s Szerintetek ez szerelem vagy csak fellàngolás?

Figyelt kérdés
18l vagyok jàrok magàn tanàrhoz elèg jól összespanoltunk mindig sokakt nevetünk dumálunk sokat segìt. De mostanàba kacsingat meg nèha vèletlen hozzàm èr sokat nèzunk egymás szemèbe egyszerűen megőrìt màr rajta kattogok egèsznap síràs kerulget mitcsinàljak mi lenne a helyes?

2019. márc. 5. 05:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. De ő a tanárod, mi értelme tanulnod, ha úgy se tanítana? Valószínűleg csak leakarna fektetni.
2019. márc. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiatal, friss husi vagy, akit szívesen felpróbálna. De utána már nem is lennél érdekes, mivel nagy a korkülönbség, és nem vagy egyenrangú fél mellette.
2019. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be neki! Csak meg akar dugni, utána meg elhajít. Legyen eszed, ne szivasd meg magad!
2019. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel hangsùlyoztad,hogy 18 vagy,ezért gondolom a magántanár bőven sokkal.idősebb. És hât a férfi korát is valahogy kifelejtetted.Szóval érdemes volna másik tanárt keresni.


Ha mégsem így van,és egyedülálló,akkor rajtad áll,és persze rajta.

2019. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18l o 24 l sose ereztem ilyet nem tudom miez de erzem hogy ez igy egyre nehezebb szerintetek beszelni kene vele?
2019. márc. 5. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak hagyd magad.Viszonozd a jeleit,aztân majd bepróbálkozik.Mit akarsz megbeszélni ezen?
2019. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat beszelni vele hogy mi a szitu

Nem birom mar ezt az erzest magamba tartani de felek vege lenne a maganoraknak is ezzel

2019. márc. 5. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha azt akarod, hogy a magánórák dugásról szóljanak.
2019. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!