Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem, barátság vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk és látom rajta, hogy kedvel, sokat keressük egymás társaságát, sokszor bókolok neki, és ilyenkor szemlátomást örül. Csak hát ugye elég sok lány van még a munkahelyen és elég soknak bejövök én, így például ha egy másik lány éppen rámnyomul, akkor ez a lány inkább odébbül. Néha kicsit rideggé és visszafogottá válik,valószínűleg megfontolt és nem akar sérülni. Nagyon jó ember egyébként, jó szíve van, és annyira nem biztos magában, van egy kis önbizalomhiánya és néhány ebből adódó problémája. Én viszont igyekszem minél több önbizalmat adni neki. Tudom, hogy egy ilyen lányhoz nagyon sok türelem kell, de ez engem nem zavar, azt is tudom ,hogy vannak gondjai, ami szintén nem zavar. Viszont az a helyzet, hogy én nagyon nehezen köteleződöm el, és valószínűleg ő is ilyen, szóval ez végül is szerencsésen jön ki. Csak hát közben én szeretem is őt, vagy nem tudom,mi ez az érzés, de nagyon sokat gondolok rá, viszont jelenleg még nem tudnék vele kapcsolatot elképzelni, de úgy érzem, hogy később komolyabban is el tudnám vele képzelni.

Ő pedig olyan, hogy sokat keresi a társaságom, ha ketten vagyunk ,akkor egész más, mint nagyobb társaságba, sok olyan dolog érdekli, ami engem is, sokat mosolygunk egymásra, vagy mélyen egymás szemébe nézünk. Aztán vannak olyan napjai, hogy távolságtartóvá válik, de érthető, mert ez mégis csak egy munkahely. Lehet, hogy célszerű lenne munkán kívül elhívni, aztán majd kiderül, hogy ez barátság, szerelem, vagy mi.


2019. márc. 24. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval abból vezetted le, hogy "visszafogott" és "önbizalomhiánya" van, hogy ha te más csajjal flörtölsz, nem vág jó képet hozzá?
2019. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, azt ő mondta nekem, hogy önbizalomhiánya van.
2019. márc. 24. 09:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván ahhoz semelyik lány se vág jó képet, ha mással flörtölök.
2019. márc. 24. 09:10
 4/4 anonim válasza:
100%

Hívd el valahova,aztán kiderül...

De nagyon "para" amit írtál mintha az én történetemet írtad volna le,én is ezt csináltam a párommal.Aztán elhívott vacsizni amiből randi lett és mára már nem azt mondnom hogy egy kolléga hanem a párom

2019. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!