Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még soha nem éreztem ilyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem éreztem ilyet. Ez normális?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Voltak már korábban szerelmeim, mind férfiak. Egy egyetemes tágabb baráti körömben (13 fős) van egy lány, aki egyszerűen tökéletes, az első pillanattól felnéztem rá. Nagyon kiforrott személyiség, mindig is eminens tanuló volt, nagyon szép és szűzies szeplős arca van, vöröses haja, világosbarna szeme, és olyan tekintete meg kishgárzása, hogy azt nem tudja nem megnézni az ember. Balettozik, úszik és gyönyörűen rajzol. Mindig csak fehér, elegáns felsőket hord, fekete gatyákat, barna bőrcipőt és bőrtáskát. Egészségesen táplálkozik, salátákon meg gyümölcsökön kívül mást nem láttam nála. Ha egyedül látom, általában olvas vagy ír valami füzetbe. Egyszerűen annyira elegáns, kifinomult, tökéletes, mindent tisztán tart.

A baráti körünkben ő a legvisszahúzódóbb, amúgy nagyon közvetlen, de nincs feltűnési viszketegsége és mellőzi a frázisokat, a felesleges dumát. Minden mondata nagyon átgondolt. Kb. 2 hete tudtam meg mástól, hogy leszbikus. Nem tudom miért, de ennek nagyon megörültem, elkezdtem jobban megfigyelni, mosolyogni rá, és folyamatosan ő van a gondolataimban, erotikus képzelgéseim is vannak róla. Nem tudom pontosan, ez szerelem-e, hisz eddig csak férfiakhoz vonzódtam, mégcsak meg se néztem a lányokat. De ő annyira tökéletes, a "hír" előtt is rajongtam érte mint emberért, most meg egyenesen... Áhh, kezdem úgy érezni magam mint egy tini, nagyon megbolondulok.

Normális, hogy így érzek? Volt már veletek is ilyen? Ez a lány ezzel a kifinomult stílusávan megközelíthető vajon egy nagamfajta átlagembernek?


2019. ápr. 11. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt bnom egyetemista koromban. Probald ki.
2019. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Szervezzünk egy hármas randit, aztán kigyógyítalak Titeket! ;) 24/F
2019. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális e? Most ezt azért nem értem mert mindenkinek más a normális. Másrészt meg ha szigorúan vesszük a kérdést akkor nem. Nem az. Mivel te lány vagy és ő is.


De egyébként meg tök mindegy nem? Lépj vele kapcsolatba aztán ismerkedj vele, aztán meglatod majd.


Amúgy az is lehet hogy ez csak rajongás, túl idealizált kép. Te is ilyen szeretnél lenni talán? Én inkább úgy veszem észre hogy bizonyos tulajdonsagokkal felruhazod amik esetleg belőled hiányoznak és valamiért úgy veled benne megvan. (azért írom hogy véled mert nekem úgy tűnik a leirasodbol hogy annyira nem is ismered)

2019. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a nőiessége tetszik neked, vonzónak találod, de nem szexuálisan, csak szíved szerint te is ilyen szeretnél lenni, mint nő.
2019. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!