Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy eszembe jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy eszembe jutott az a harag sok idő után, amit az egyik volt barátom iránt éreztem szakítás után?

Figyelt kérdés

Szóval egy kis rövid sztori: Én szerelmes voltam (vagy hát valami olyasmi volt, így utólag már másként látom), ő szerintem csak meg akart d*gni, nem tettem szét a lábam pár hét után, ő 1 hónap után megcsalt, én nem akartam szakítani. Aztán azt mondta, hogy keres majd. Fél évig nem keresett. Először nagyon fájt. Aztán nagyon haragudtam, mérges voltam rá.


Aztán mikor már jól voltam, lezártam magamban a dolgot, megismertem barátomat, 2 éve együtt vagyunk. Így utólag már örülök, hogy nem keresett az ex, mert így sosem ismertem volna meg ezt a csodás embert, aki az én párom.


Na most megláttam egy képet facebook-on az exről ahol szépen vigyorog, (sosem néztem a képeit, most is csak véletlen ugrott elő, suliban érettségi előtt is csak néha láttam, viszont akkor semleges volt a jelenléte számomra) és eszembe jutott, hogy milyen egy aljas ember; hogy elbánt velem, pedig lehetett volna normális is, ha már én is az voltam vele (szóval, hogy akkor normálisan szakított volna); az orromnál fogva vezetett, stb... az a régi harag iránta előjött a semmiből. De kb 10 percig tartott... mégis olyan hülyén érzem most magam.



2014. máj. 25. 01:18
 1/2 A kérdező kommentje:
18/L
2014. máj. 25. 01:19
 2/2 anonim ***** válasza:
persze normális, de ne is gondolj rá úgy mint exre szerintem. 1 hónap még annyira rövid idő, hogy szerintem felesleges úgy gondolni rá mint a srác jártam. inkább mint a p*cs aki meg akart húzni és jaj de jó nekem, hogy nem adtam oda magam neki. és nyugodtan haragudj rá meg nézd le. szíved joga. :)
2014. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!