Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lányt gyerekkorában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt gyerekkorában vertek, nagyobb eséllyel fog felnőttként az agresszív férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés
És ha egy fiút vertek, akkor ő nagyobb eséllyel lesz bántalmazó?
2019. ápr. 13. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez hülyeség.


Engem vertek és bár lelkileg nem vagyok alkalmas egy párkapcsolatra, soha nem bántalmaznék senkit.

2019. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem minden esetben van így.

Kiskoromban kaptam pofonokat és sokat kiabált velem apám.

Nem lennék hajlandó agresszív férfival élni, élből elkerülném a helyzetet...

2019. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is vertek, kaptam pár pofont, de túléltem. Az biztos, hogy sosem kezdenék olyan pasival, aki apámra hasonlít, és minimális agressziót se viselek el, amióta saját lábon állok.
2019. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Rossz a kérdés.


Nem fog vonzódni agresszív férfiakhoz, viszont nehezebben lépnek ki egy bántalmazó kapcsolatból, mert nem ismerik fel, hogy amit velük tesznek az "nem normális", hiszen otthon apu is verte anyut, nem is látott szerencsétlen lány más példát. Többnyire ezért ragadnak benne.

2019. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább az agresszív, erőszakos jellemű, természetű embereket akarja elkerülni nagy ívben.

Engem nem vertek, de verbálisan rendszeresen ok nélkül voltam bántalmazva, ennek következtében minden harsányabb, törtetőbb, erőszakos ember nagyon tud irritálni.

2019. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
80% persze hogy rossz a kérdés, mivel totál nem arra válaszoltál amit kérdeztek, hanem kántálod a feminista baromságodat rendszeresen.
2019. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, te beteg vagy.

Mi ebben a "feminista baromság", mondd már el?

2019. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Nem fog vonzódni agresszív férfiakhoz, viszont nehezebben lépnek ki egy bántalmazó kapcsolatból, mert nem ismerik fel, hogy amit velük tesznek az "nem normális", hiszen otthon apu is verte anyut, nem is látott szerencsétlen lány más példát. Többnyire ezért ragadnak benne."


Velem is ez a helyzet. A párom hirtelen haragú, és már csattant pofon is, de elég volt egy bocsánatkérés és máris "el lett felejtve" az ügy. Bármit képes lennék neki elnézni a megcsaláson kívül. Tudom, hogy objektíven nézve ostobaság, hogy mindent eltolerálok, de régebben is ilyen helyzetben voltam, számomra most már ez a megszokott.

2019. ápr. 13. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Apámon még a volt férjem is túltett, pedig nem olyannak ismertem meg. Persze igyekeztem visszaadni foggal-körömmel, nem hagytam annyiban. Persze, nem megoldás, értelemszerűen válás lett a vége. Nem sokkal utána összejöttem a párommal, akitől féltem, hogy milyen lesz. A főnököm volt, csak összeférhetetlenség miatt felmondtam, amikor egymásba szerettünk. Igazi kemény csávó, szigorú, de a nő az szent és sérthetlen. Ilyen biztonságban még sosem éreztem magam, bátran hozzá merek bújni, mert tudom, hogy ütés nem lesz, csak ölelés. Ha bármi vita is lenne közöttünk és elfajulna (amit kizártnak tartok), előbb zárna be a kamrába 😊, minthogy egyáltalán kezet emelne rám.
2019. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!