Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges igy beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges igy beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom,akibe szerelmes vagyok, de barátja van.

Arra vagyok kiváncsi, hogy bele lehet szeretni másba ameddig Őt szeretem? Vagy először elkell múljon az amit iránta érzek?


2019. ápr. 13. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem beteljesült szerelem, így ez csak egy vágyakozás, ami elég kilátástalan. Ha találsz egy másik lányt, aki reálisan elérhető, akkor az valódi szerelem lehet, így többet ér ennél az egyoldalú epekedésnél. Csak arra figyelj, hogy a meg nem valósult kapcsolatokat az agy hajlamos idealizálni, ami nem jó. Tudatosítsd magadban, hogy ő nem viszonozza az érzéseid.
2019. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végtelenül jó tanácsot adott az 1-es válaszoló. Ahhoz tartsd magad.

F.

2019. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megpróbálom betartani. :)
2019. ápr. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!