Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan nő, akinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akinek egy férfi elutasította a közeledését?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2019. ápr. 13. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Volt párja.

2. Nem voltam az esete.

3. Minden stimmelt volna, de voltak az életemben olyan tényezők, amikkel ő nem tudott azonosulni.

4. Egyáltalán nem akart párkapcsolatot. (Mivel barátok maradtunk, erről később megbizonyosodtam, mással sem akart semmit, később sem.)

5. Gyanítom, meleg.


Eddig ezek voltak életemben. De nem tartom számon, mert összességében azért inkább sikeresek voltak az ismerkedéseim.

2019. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Jelen...minden stimmelt, bejöttünk egymásnak. A függetlenségét féltette.
2019. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

- barátnő, másik nő, több vas a tűzben (ez többször is)

- fiatal, még élni akar

- nem kell neki párkapcsolat, mert "telítődött"

2019. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen, olyan típusú "férfiak", akiknek a barbi plázalibák jobban tetszenek, mind az egyszerűbb, farmer-pulcsis csajok, mint én.
2019. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.


Nem vagyok valami jóképű, de még én is utasítok el évi 1-2 nőt. Úgy teszik fel ezt a kérdést, mintha soha egy nőt sem utasítanának el.

2019. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek előzővel. Én sem vagyok húdejópasi, mégis vannak nők, akik flörtölni akarnak velem, keresik a társaságomat. Nekem meg erre nincs szükségem, szóval elutasítom ezeket a közeledési kísérleteket.

Nagyon könnyen lejön, hogy ki az, aki csak unaloműzésként akar csacsogni, ki az aki csak barátkozni, és ki az, aki ismerkedni szeretne.

2019. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Engem meg ezek a válaszok lepnek meg. Nem vagyok szép nő, sőt, kifejezetten csúnya vagyok. De még sosem utasította el senki a közeledésem, bárkit levadásztam egy perc alatt. Pedig volt, hogy igazi nagyvadat néztem ki magamnak, igazi felső kategóriás volt a pasi. Most ő a párom. Én el se tudom képzelni ezt, hogy egy pasi lepattint egy olyan nőt, aki valóban akarja magának a férfit.
2019. ápr. 13. 14:31
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Volt, hogy visszautasítottak, pedig nem vagyok csúnya. Nem mindenkinek jönnek be a magamfajta karakán, nagyszájú csajok :) Meg ez azért még fiatal pipi koromban volt, amikor még nem igazán volt sem ön- sem emberismeretem.
2019. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"kifejezetten csúnya vagyok"

"bárkit levadásztam egy perc alatt"

Ezek szerint nincs.

Az életemben voltak nők akik nem kellettek, pedig nem vagyok matyó hímzés

F

2019. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Azt mondta, más típusú nőt keres. De nem ismertük egymást, csak neten bejelöltem.
2019. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!