Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, aki 36 évesen még nem volt házas, nincs gyereke, és még mindig szokott járni bulizni is?

Figyelt kérdés
Egyébként érett felfogású és jófej, de ezek miatt bizonytalan lennék kapcsolatot illetőleg...

2019. ápr. 13. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ömm ne haragudj de a felsoroltak között egy negatív dolog sincs. Örülj neki, hogy nincs bepunnyadva, nincs kavaró exfeleség meg eltartanó gyerek a háttérben. Ezek mind tök pozitív dolgok. A bulizás is az. Egyáltalán nem értem miért kéne 30 felett begyepesedni és lemondani a szórakozásról.
2019. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a sógoromról írtál volna. :D Ő is 36, egyszer volt egy 1 éves kapcsolata és ennyi. Piszok jó parti: intelligens, jóképű, gazdag, de azért nem csajozott mert végtelenül karrierista + nem akar gyereket, a korosztályában lévő nők viszont igen.

Ha rendes és érett felfogású, akkor nincs baj, de ha 36 évesen még mindig az élete célja, hogy egy buliban minél jobban kiüsse magát, akkor felejtős.

2019. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem volt házas, és nincs gyereke, semmiképpen sem befolyásolna. A buli meg csak azért nem, mert én nem vagyok valami nagy partiállat, és egy idő után lehet, leszívna, ha mindig lennék vele. De sok nálam extrovertáltabb, előítéletmentes nő van! :)
2019. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 Nyilván nem azzal van a bajom, hogy nincs exfeleség, meg korábbról gyerek. Ennek csak örülök. De nem tudom, hogy egy ilyen “kicsapongó” férfi jó apajelölt lenne-e. Az ilyen emberek általában menekülnek a felelősségek elől. Tudom, mert én is ilyen jellem vagyok, évek óta nem volt hosszú kapcsolatom, mert alaposan válogatok és nem szeretem a kötöttségeket :D Csak a különbség az, hogy én már most 22 évesen is unom a bulikat, kinőttem belőlük(kéthavonta egyszer kb belefér), úgyhogy aki 36 évesen még ott tart, az nekem kicsit fura és nem tudom, hogy meg tudna e komolyodni.
2019. ápr. 13. 22:42
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy valaki bulizik miért lenne kicsapongó? Ez hatalmas hülyeség. A felelősség elől való menekülés és a bulizás között semmilyen összefüggés nincs. Az, hogy nálad a kettő együtt jelenik meg egyszerű szerencsétlen véletlen. A felelősségteljes, családcentrikus emberek ugyan úgy járnak bulizni.
2019. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Igen, csak nem mindegy, hogy valakinek majdnem minden hétvégéje ebből áll, mint egy kis tininek, vagy elmegy mondjuk egy hónapban egyszer. Aki az előbbi csoportba tartozik, az ne állítsa már magáról, hogy érett felnőtt, mert tapasztalataim szerint nem az(és akiről beszélek, ő gyakran jár). Meg nyilván bulizni elsősorban a csajozás/pasizás miatt mennek az emberek, ez sem utolsó szempont :D Na mindegy, valaki tudna inkább konkrét példával szolgálni, hogy ismer ilyen embert, mégis jó pár, tartós kapcsolat lett belőle?
2019. ápr. 13. 23:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Te nem rólam írtad ki a kérdést véletlenül? :) Persze most nem ismerkedek 22 éves nővel, úgyhogy valószínűleg nem.

Szóval 36 éves férfi vagyok, felelősségteljesnek mondanám magamat, már csak a munkám miatt is és ha nem is szó szerint minden héten, de gyakran, havonta 2-3-szor eljárok "bulizni". Bár nem tudom, hogy ez nálad mit jelent. Nálam azt a társasági eseményt, ahol kicsit elengedjük és jól érezzük magunkat. Diszkóba jó ha évente egyszer megyek.

Úgy érzem, hogy most már megállapodnék, csak jelenleg nincsen senki olyan, akivel ezt megtehetném. Ha majd megismerem és együtt leszünk, halad előre az életünk, akkor a bulizás sem lesz ennyire gyakori, ebben biztos vagyok, nem lesz nehéz lemondani róla.

2019. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen. Budapesten 40-50 eves korukig nem nagyon hazasodnak a ferfiak,de a nok se nagyon.
2019. ápr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Gratulálok, hogy 22 évesen egy 36 éves pasi kell neked. Korosztályodban nem volt senki?


Az összes kételyed eloszlatnád, ha leülnél vele beszélgetni és az összes ilyen jellegű kérdést feltennéd neki.

Azt se tudod, hogy milyen gyakran jár bulizni, meghogy szeretne-e gyereket, de már kombinálsz. Nagyon éretlen vagy még!

2019. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, miért lenne negatív tárakeresés szempontjából, hogy valakinek nincs gyereke?xDxD
2019. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!