Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, aki 36 évesen még nem volt házas, nincs gyereke, és még mindig szokott járni bulizni is?

Figyelt kérdés
Egyébként érett felfogású és jófej, de ezek miatt bizonytalan lennék kapcsolatot illetőleg...

2019. ápr. 13. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz bulizas alatt? Pl barátom előttem folyamatosan ment minden hétvégén akár kétszer is buliba szórakozóhelyre. Pia haverok csajok. Na ez nem férne bele nálam még akkor sem ha a csajok ugye kimaradnanak.


De Amióta velem van azóta baráti társaságban gyulunk össze ott iszogatunk, sztorizgatunk stb. Esetleg kimegyunk egy beulos helyre. De nyilván nem úgy mint mikor egyedül volt és buliba járt. Ez szerintem belefér. Ez is kb havonta egyszer történik de van h kétszer. Attól függ mert van ahol már van gyerek, munka stb.


25N

2019. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"de ezek miatt bizonytalan lennék kapcsolatot illetőleg..."

Jobb lenne egy kétszer elvált, háromgyerekes csávó, aki nem jár sehová, mert inkább otthon nézi a Barátok köztöt?

2019. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért furcsa..36 éves és bulizgat, kérdés h milyen gyakran mert évi 4 nem sok pl..vannak ilyen korú férfi ismerőseim és mind azt mondaná h bulizgatni gyerekes,mértékkel persze oké, a férfi ismerőseim mind sokkal kritikusabbak a velük egykorú férfiakkal..de tudod itt nem ismeri senki lehet h nagyon komoly ember, de azért 36 évesen nem 22 évesekkel állnak le a komoly férfiak komoly kapcsolat céljából, de erre is van ellenpélda..nem rosszindulat de te 22 éves vagy és vele próbálkozol, őszintén nem hinném h nem találsz mást..barátnőmnek volt egy ilyen udvarlója kb. hasonló volt a kor is, az a tipikus aki a discoban öregszik meg és fiatal nők után futkorászik majd ötven évesen is..na ő borzalmasan gyerekes volt..és volt egy másik is aki negyvenes volt nem volt senki komolyabb neki soha állandóan bulizott(igaz neki ez munkahelyi dolog volt ugyanis ott dolgozott) és mikor már nem ment neki meg akart állapodni természetesen egy 23 éves mellet, a barátnőmhöz járt minden nap a szoliba és próbálta fűzni mikor nem ment akkor engem kért meg rá h segítsek neki(sajnáltam)..mikor megkérdeztem miért nem saját korabelivel azt felelte h vagy "öregek" neki vagy ő nem kell nekik(megértem sajnos)..

Tudod huszonévesen a bulizgatást ki lehet nőni és ki is növik az emberek..harminc+ évesen már csak belefáradni lehet mert élformává nőtte ki magát, sokan belerokkantak,kiüresednek,kiégnek..de ne legyen igazam..

2019. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..azért az nagyon nem fejtetted ki mit értesz bulizás alatt..heti diszkózást részeges fetrengéssel..vagy társaságba járást ahol van zene is..mert nagyon nem mindegy..én a diszkóba heti rendszerességgel járókról írtam..
2019. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki szinte minden péntek-szombat a helyi diszkókban "csapatja", és részegeskedik is folyton. Őt mindenki ismeri a környéken, és minden lány kerüli, ezért. A fiatalabbak, meg alapbol nem akarnak szóba állni vele. Kicsit furcsa, hogy ennyi idősen, még itt jár.
2019. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És, 36 éves az illető.
2019. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nos,szerintem nem baj,ha jár valaki a 30as éveiben is bulizni,szórakozni.Nem feltételenül jelenti azt,hogy kicsapongó,felelötlen ember lenne..Ismeretségi körömben sok már kisgyermekes párok is mennek szórakozni(én is szoktam menni a párommal,ha sikerül nagy néha rávenni a gyereket,hogy a nagyinál aludjon),nem kell bepunnyadni 30-on túl.Szerintem ismerkedj vele,beszélgessetek aztán kialakul..vagy már kialakult,tekintve mikor irtaf ki a kérdést.;)
2020. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha valaki nem találta meg a társát és szórakozni jár?Elfogadás emberek..
2021. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!