Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz, ha nem fogok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha nem fogok tudni túllépni az exemen?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja dobott a barátom, 2 év után, rá egy hétre összejött egy másik lánnyal. 2 év minden egyes percében tiszta szívemből szerettem ezt a fiút. Mindent megtettem a szakítás után, hogy visszaszerezzem, de egyételműen a tudtomra adta, hogy ennek már nincs jövője. Óriási nagy sebet hagyott bennem, mai napig ugyanúgy szeretem, altatóval tudok csak elaludni, mindenről ő jut eszembe, csak rà tudok gondolni. Úgy érzem, többet nem fogok szeretni más soha, nekem ő volt az igazi. Semmi mást nem érzek az ürességen kívül, mit tegyek?:( el fog ez múlni valaha? Kétségbe vagyok esve és félek, nem látom az élet értelmét nélküle!
2019. ápr. 14. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni, nyugi! :) Sajnos szinte mindannyiunk életében va(nak) nagy csalódás(ok). Teljesen természetesek azok az érzések, amiket most érzel, de idővel szépen enyhülni fog a fájdalom, és később el is fog múlni.

Nem ő volt az Igazi, fogd fel így. Sokkal nagyobb, és igazabb szerelem vár még rád! :)

2019. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne múlna el? Ő nem szeretett igazán, így nem lehet az igazi sem. Te egy elérhetetlen, nem létező dolog után epekedsz most, ami csak a képzeletedben létezik. Inkább ezt tudatosítsd magadban, meg azt, hogy egy olyan férfival, aki nem dob el, mert igazán szeret, sokkal boldogabb leszel. És biztos lehetsz benne, hogy eljön ő is, még ha most kicsit kilátástalannak tűnik is. Hidd el, én is ezt éreztem minden alkalommal, és kellő idő eltelte után már csak mosolygok az egészen. :) És roppant hálás vagyok, hogy időben kiderült róluk, hogy milyen kis szarjancsik. Mert aki egy szakítás után egy héttel már mással van, az nem más, mint egy lelki nyomorék kis szarjancsi. :)

Fel a fejjel, elmúlik!

2019. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is két éve tart. És én is ugyanilyen ragaszkodóan szeretem...sajnos. Én abban látom a megoldást, ha kötelezettség, kényszer nélkül beszélgetek (amikor ilyen van), és hagyom, hogy ha kell ugyanazt kiváltsa belőlem egy új. Még mindig az ideálom. De már megláttam azt is, hogy sok olyan karater van mint ő, és nem ő volt az egyetlen... ő csak kiváltott belőlem valamit, és erre kell figyelnem, mert már tudom, hogy komoly-e amit érzek vki felé, vagy esélye sincs. Most így egyszerűbb lett felismerni hogy mit is figyeljek magamban.
2019. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*karakter
2019. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, fele annyi idő elgyászolni egy kapcsolatot, mint ameddig tartott. A te esetedben ez 1 év. Utána jobb lesz.
2019. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni... Nem ő volt az igazi. :/
2019. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar téged, akkor nyilván nem ő az igazi. Csak elvakított a szerelem.


El fog múlni. Ehhez meg kell gyászolnod őt.

Azaz ki kell írtanod őt az életedből. Képeket, emlékeket, kapcsolódási pontokat, kommunikációt, mindent!

Utána tudod majd csak meggyászolni

2019. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Minden szakítás szar, de hol rövidebb, hol hosszabb idő után nyoma sem lesz hidd el!
2019. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!