Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két nő közül kell választanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő közül kell választanom 45 évesen. Az egyik szép, csinos, jó vele az ágyban, fejben átlagos. Nagyon szeret, szeretne visszajönni, mert rájött hogy nem tud nélkülem élni. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
A másik okos, intelligens, segítőkész, szuper közös programokat tudunk csinálni,a gyerekeimmel jól kijön, mindenben segít, de az ágyban nem olyan jó, nem is vonzó a teste igazán. ő is szeret, de talán nem érzem annyira és én sem lángolok érte.Megszoktuk egymást, ami ugyebár nem szerelem. Ti melyiket választanátok? Ha az elsőt, akkor hogyan szakítanátok?

2018. dec. 25. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőről túl kevés az infó.

A másodiknál nagy negatívum, hogy a testiség nem igazán működik. Ez hosszútávon valószínűleg probléma lenne.

Szerintem itt a lényeg, hogy Te melyiküket szereted igazán???

2018. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A másodikat választanám. Én inkább azzal lennék akivel jól elvagyok, mert a külső nem minden.
2018. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Habár én még 24 éves vagyok csupán, de én azt választanám, akihez vonzódom.
2018. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rockarc ***** válasza:
81%

Elfelejtetted megirni, hogy melyiket kene megszavaznunk neked. Pedig keszseggel segitenek.


42F

2018. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Kimaradt a lényeg(öreg hiba): melyikük főz jobban? :D
2018. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Miért kéne választani? Tartsd meg mind a kettőt.


Ha vissza akar jönni, akkor valamiért elment. Csak kérdezem, mit nem értettél elsőre? Én biztos nem engedném vissza. Tehát maradna a második, mert azért egy nő minimum kell. Ha tud főzni, és szeret takarítani...

2018. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-os!

Én miattam lett akkor vége. Persze nagyon jó barátok maradtunk azóta is. Jelezte többször, hogy ő még mindig ugyanúgy szeret és nem keres mást. Ez azért elég meggyőző, nem? Eltelt 1,5 év, és tényleg nem volt senkije. Még rám vár, hátha meggondolom magamat.

A 2. nincs igazán toppon. Mindent összecsap. Legyen az főzés, takarítás, bármi.

Az 1-ben megbízok teljesen minden téren, a 2-ban viszont nem. A 2-nak ráadásul van egy kibírhatatlan fia, aki a saját anyjával is összeveszik rendszeresen, mert irányítani akarja (és anyagilag kihasználni) az anyját.Velem se jön ki a fia.Ez most Karácsonykor is egyértelművé vált nekem.

2018. dec. 26. 07:23
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Akkor nem kérdés van a szép és kedves meg van a ronda
2018. dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván döntöttél már, felesleges volt a kérdés :)
2018. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A döntés megszületett. ☺
2018. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!