Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » INFJ személyiségtípusú emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INFJ személyiségtípusú emberek! Nektek milyen a szerelmi életetek, hogy megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Csak én érzem UFOnak magam? Nagyon nem jön össze semmi, ha meg találnék olyan embert, aki érdekel, juszt, hogy foglalt. 🤣


Jöhet kor, nem is. A kérdés szempontjából fontos.


2019. ápr. 16. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a szerelmi életem nem létező dolog :D


27N

2019. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Változó. Van, hogy összejön, van, hogy nem. 35/F
2019. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se jön össze semmi, még beszélgetésre se vagyok jó a nőknek.

De azért élvezem az életet, és jól elvagyok, nem is hiányzik már a NŐ.😂

30/f

2019. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: miért gondolod ezt?
2019. ápr. 16. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért gondolom ezt, mert rövid beszélgetés után eltűnnek oktalanul. Nem vagyok buta, csúnya, bunkó vagy rámenős. Folyamatosan ez van, kedvem sincs már.
2019. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megértelek. Tudod, velem is megtortent ez mar nem egyszer. Azt erzem, mintha szorakoztato kozpontnak tekintenenek, aki ha nem foglalkoztatja oket, erdektelenne valnak. Szerintem onzo emberek. Egyszer szerencsed lesz, meglatod. 🙂
2019. ápr. 16. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Már feladtam, hogy létezhet olyan nő akinek megfelelő lennék. Jól megvagyok egyedül, teszek veszek és ebben élem ki magam. Ha valami nem jön össze, azt kár erőltetni. Nem fogok önként sorba állni a pofonokért.
2019. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csőd. :D ezzel mindent elmondtam. ugyanakkor rendületlenül hiszek abban, hogy lesz még részem valódi szerelemben.:D


27N

2019. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!