Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért terjedt el a GYIK-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el a GYIK-en, hogy CSAK az gondolhat rosszat a nőkről, aki sikertelen nàluk?

Figyelt kérdés

A GYIK-esek véleménye szerint:


Aki a nőket szidja = sikertelen, szűz, frusztràlt.


Aki a nőket ajnàrozza = sikeres a csajoknál, hozzàteszem, hogy a banda definíciója szerint a komoly kapcsis pasik tartoznak ide.


Persze lehet igazsàg ezekben, de a valósàgban a nőknél való siker is kivàlthatja a nők irànti ellenszenvet. Én pl. értek a nőkhöz, de aljasnak tartom őket, pont azért mert ismerem a bandàjukat. GYIK-es-ek véleménye szerint: "vannak normàlis nők" Nocsak, nocsak. Akkor ezek szerint a normàlis nők is megzavarodnak a környezetembe, mert azok is olcsó kis ....-ként viselkednek, és szinte bàrmire rà tudom venni őket.


Màr tudom mi lesz erre a válasz: biztos valamo szűz írta ki. :D Nos, vitàba nem megyek bele, a kérdést csak egy alternatívaként írtam ki, bàr, hogy nem olyan feketék-fehérek a dolgok, mint itt tanítjàk.


Na lépek a vàrosba, szevasztok.


2019. ápr. 17. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

"Én pl. értek a nőkhöz, de aljasnak tartom őket, pont azért mert ismerem a bandàjukat."


De hogy ismered te a nőket, még sokszor, mi magunk, nők se ismerjük a másikat.


Hány éves kapcsolatban vagy jelenleg? Képes vagy hosszú ideig megmaradni egy nő mellett?


Engem pl. biztos, hogy nem ismersz és nem is fogsz megismerni.

Nem hiszem, hogy olvastad valaha is Allan és Barbara Pease, vagy Csernus Imre, vagy Bagdy Emőke, vagy Müller Péter egyetlen egy művét is.

Szóval addig, amíg csak a saját tapasztalataidra hagyatkozol, addig kétlem, hogy bármit is megtudsz a nőkről.

2019. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nos, mindenki ostoba, aki ennyire általánosít.
2019. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Meg "lúzer", ez a kulcsszó amit szoktak mondani.

Amikor én max puszit adhattam a nőknek, akkor egy idealizált, kép volt bennem róluk, akiket átvernek, elnyomnak, pedig ők csak őszinteséget, szeretet akarnak... nyilván ez volt a "sikeres" időszakom.


De azóta jártam 1-2-vel, lefeküdtem mégtöbbel, randiztam sokkal, és már nagyon nem gondolom úgy mint "sikeres" időszakomban, tehát "lúzer" lettem tapasztalat alapján :D

2019. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
"Szóval addig, amíg csak a saját tapasztalataidra hagyatkozol" --hát pedig pont hogy csak a saját tapasztalat ér valamit, a nő olyanok, amilyennek "látom" őket, nehogy már mások mondják meg, hogy milyenek. Pl. ha megnyalom a sz.art, az nekem akkor is sza.rízű lesz, ha más szerint (meg a sz.ar szerint is) csokifagyi...
2019. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Viszonylag sikeresnek mondhatom magam a nőknél, mindig szép és csinos barátnőim voltak, de alapvetően nem gondolok túl jót róluk. Legtöbb nő "egy kaptafára készült", és ha elhúzod az orruk előtt a jólétre való kilátás esélyét, akkor simán ágyba vihetők. Csajok szeretnek dicsekedni azzal, hogy neki van tartásuk meg elveik, de ezekről nagyon könnyen önként lemondanak, ha pénzt szimatolnak. Talán egy kivétellel eddig minden barátnőmnél ezt tapasztaltam...
2019. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

#4


Ebből a mentalitásból kiindulva, ha pl. egy csaj csak azt tapasztalja, hogy őt a pasik állandóan megcsalják, kihasználják, akkor az ő szemszögéből minden pasi egy sz..r alak, csak ki akarják használni a nőket.


Ez tényleg igaz lenne? Ugye, hogy nem!

2019. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
6. És kit érdekel, hogy másokkal milyenek, ha ő eddig mindig át volt kúr.va? Majd ha ő maga megtapasztalja, hogy lehet van normális is, és nem csak mendemondákból hallja, addig hadd gondolja, hogy mind olyan.
2019. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csernus a best, több könyvét olvastam, tö videójàt làttam. Allan-Barbara Pease: A testbeszéd enciklopédiàjàt olvastam. Müller Pétertől sajnos (még) nem olvastam. A màsik szerzőt nem ismerem.


A pasik (nagytöbbsége) meg igenis szar alak. Sok nő azért tart szeretőt, adja be többségében a vàlópert, mert kiderül, hogy a manus egy tróger.


Vitàba meg nem megyek bele bocs. Amúgyis telóról írok.

2019. ápr. 17. 09:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7


De ez téves elképzelés a világról, nem a valóság. Miért jó egyeseknek hazugságban élni? Mert az attól neki jobb lesz, ha bezárkózik a saját kis világába és nem nyit a világ felé?

Egyébként amire leginkább összpontosítunk, azt vonzzuk be.

2019. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ajánlom elolvasni még Allan és Barbara Pease-től a következőket:

- Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?

- Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak és miért nem tudnak eligazodni a térképeken a nők?


Mind a kettő szuper jó könyv.


És végre itt gyk-n is olvashatok olyat, hogy valaki Csernusról pozitívat ír. :)

2019. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!