Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan miből fogom tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan miből fogom tudni hogy ő az?

Figyelt kérdés
Honnan tudja az ember hogy na igen ő az akire vártam eddig akivel le akarom élni az életem akivel családot szeretnék alapítani?
2019. ápr. 18. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, attól lesz ő az igazi hogy elkötelezed magad mellette.
2019. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Izabella220 ***** válasza:
32%
Lakva ismerszik meg az ember,kapcsolat indulhat harmóniával,de sok sok év múlva derül ki hogy időpocsékolás volt e,vagy megérte.
2019. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén már nagyon fiatalon rájöttem hogy az emberek akár több partenerrel is le élhetik az életüket (mármint nem csak egy jó megoldás létezik, szoval nem a háremről beszélek!)


És ez ugy működik hogy nektek kell eldönteni hogy oke ő kell nekem! És kész!


Igaz hogy rengeteg különböző személyiségű és testi adottságokkal rendelkező ember van de ezekből legalább minden százezredik ugyan az szinte


Pl van két lány mindketovvel el tudsz beszélgetni jol érzed magadat velük jok az agyban sok közös tulajdonság stb de ez a két lany nem egyszerre jön az életedbe az egyik 1 év múlva a következő pedig 15 honap múlva

Melyiket választanád?


De nem is azt akarom mondani hogy váltogatni kell a partnereket


Csak több jo megoldás létezhet ha te el döntöd hogy mellette maradsz és őrződ az érzéseket amiket iránta érzel akkor ő lesz a nagy ő azonban ha valamilyen oknál fogva azt hatarozod el hogy meg szabadulsz ezektől az érzésektől akkor ki szerelmesedsz belőle és már elképzelni sem fogod tudni az életet vele!


Szoval az egész rajtad és a partnereden múlik!

2019. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Total mas volt mint barki oelotte es valoszinuleg en is neki, hiszen 3honap mulva mar azt kerdezgette milyen karikagyurure vagyom. Egyszeruen belul jott az erzes h vele szeretnek mindent megelni, ot szeretnem magam mellett latni egy padon ha mar oregek leszunk.

Szoval en ugy gondolom ezt az ember erzi, de valoban ahogy elottem irtak, massziv elhatarozas kell mindket reszrol h kitartunk egymas mellett, barmi jon.

2019. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Ezért is van a sok válás.
2019. ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha azt vesszük hogy több lehetőséged van több mindenkivel passzolhatsz aki mi az ami miatt éppen azt az embert választod?
2019. ápr. 19. 08:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha egy idoben passzolsz tobbel, ne valassz! Ha pedig kulon kulon akkor ugyis az aktualissal erzed h vele a legjobb,nem?

H ezt nem erzed nala, akkor folosleges idohuzas.

Nem veletlen h sokan kilepnek 7-10eves hazassag nelkuli kapcsolatbol majd elveszik a kovetkezot/hozzamennek a kovetkezohoz 1-2even belul. Ennyire erezheto a kulonbseg aközött h valami mukodik v nem.

Aztan persze olyan is van, aki mindig jobb partyra vagyik es sosem kotelezi el magat vagy csak nagyon keson. Ez a hosszas keresgeles vagy bejon v nem.

Rengeteg exevfolyamtarsnom van aki rogton egyetem utan hozzament a parjahoz es boldogak 3 gyerekkel. Ok voltak a kevesbe kelendoek. Es ott van az egyetem idejen nagymeno reteg aki 32-35evesen is csak valogatott, mert nekik jobb/szebb/gazdagabb/okosabb jar.

2019. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz ez..
2019. ápr. 19. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy Mi az a tényező hogy pont őt választod? Az saját magad vagy! Neked kell meg hoznod ezt a döntést hogy őt akarod


ebben a döntésben segítenek azok a tényezők amiket jobban preferálsz!

Ilyen pl a testi jellegek:a haj szem szín, bőr tonus, nőknél mell, fenék (nemcsak az hogy nagy legyen lehet valaki azokkal a külső jegyekkel sokkal jobban néz ki pici mellekel!) test magasság, test alkat, súly stb


Szellemi tulajdonságok: humor érzek, kommunikáció, gondolkodás, érték rend stb


Ha több ember közül kell választanod akkor elég csak egy ezek tulajdonsagok között vagy ezeknek a kombinációja amire te azt fogod mondani hogy ő kell!


A masik meg az hogy energiát kell bele fektetni! Hogy legyen múltatok, legyen programotok, legyen közös élményetek

2019. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orakat lehet vele beszelgetni es minden perc elmeny. Kivanod mindig.
2019. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!