Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Drogozik, iszik, depresszios,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogozik, iszik, depresszios, es nincsenek celjai. En meg is beleszerettem. Mit lehet ilyenkor csinalni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk eggyutt,es nem is leszunk.2 honap ismerkedes utan,eltaszitottam magamtol.De meg is szenvedek az erzestol...
2019. márc. 31. 20:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Lépj valahogy túl rajta. Rossz hatással lesz rád is.


Amúgy kicsit irigylem azt a fiút, én egészségesen élek, vannak céljaim, normális vagyok mindenkivel, de még sem találok barátnőt...

21f

2019. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Sz..r ügy, egyéni szociális probléma. Erre most mit lehet írni?
2019. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom mi tévő legyek,ezért azt sem tudom,hogy kivülállóként mit lehet erre irni..ezért kérdeztelek titeket.
2019. márc. 31. 20:32
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Te se lehetsz egy fonyeremeny ha ilyenbe szeretsz bele...
2019. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Gondold végig, hogy milyen életed lett volna mellette. Összeköltözés kizárva mert soha nem lesz pénze, akár még a tiédet csórja el, hogy drogot meg piát vegyen. Tegyük fel szülnél egy gyereket, nem törődik vele mert éppen be van állva vagy iszik valahol. Téged lehúz érzelmileg meg anyagilag, te egy emberként próbálod menteni és vinni tovább az egészet. Ha ezek a gondolatok nem borzasztanak el akkor semmi.
2019. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Most szenvedsz, de néhány hónap múlva te fogsz a legjobban örülni neki, hogy nem cseszted el az idődet, energiádat egy ilyen hulladék emberre. Ha okos vagy, akkor kizárod az életedből.
2019. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%

Tipik női hozzáállás...ki tetszik meg neki? Az a srác, aki figyelmes, kedves, megértő, nem mellékesen mondjuk egészségesen él, és mondjuk sosem csalná meg? Vagy a drogos, tesztoszterontól túlfűtött, "rosszfiú"? A kérdésében a válasz...

Amúgy a kérdésre válaszolva nem tudsz mit tenni... az idő segít majd.

2019. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Pedig en elegge nagy fonyeremenynek erzem magam :)))...

amugy nem mindig tudja az ember kordaba tartani az erzeseit..sosem gondoltam volna,hogy egy ilyen alak ki fog tudni belolem valtani valamit is...

Az erzeseim ellenere tudom hogy mi a helyes ut...csak az erzelmektol nehez megszabadulni.

2019. márc. 31. 20:39
 9/30 A kérdező kommentje:
Azon kivul,hogy drogozik,meg total meg vagy csuszva az elet jo par teruleten,egyaltalan nem egy rosszfiu alkat. Nagyon tud szeretni... es nagyon igenyli hogy szeressek. Csak a sok trauma miatt ami a multban erte,es a szemelyiseg zavara miatt,nem tud normalis eletet elni... de ezen sajnos csak O tud segiteni.
2019. márc. 31. 20:46
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem tudom megérteni és elfogadni az ilyen embereket mert: kis gyermekként 3 és fél évesen gyermekotthonba kerültem és 18 éves koromig ott nevelkedtem, nem lettem bűnöző , nincs rendőrségi ügyem, nem vagyok alkoholista de ritkán fogyasztok, nem drogozok de nem is vonzott soha ! Tehát olyan nincs , hogy egy ember ne tudjon reális úton maradni akár saját magától ! Ez a fickó csupán egy gyenge jellem aki szrik bele mindenbe és az önsajnálat a tápláléka meg az önpusztítás !
2019. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!