Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szóljak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a barátnőm anyukájának hogy öngyilkossággal fenyegetőzik a barátnőm mert szakítottam vele? Vagy ezt csak direkt csinálja? Nem fog magával semmit csinálni?

Figyelt kérdés
Már egyszer úgy össze vesztünk hogy azt mondtam hagyjon békén szakítsunk és itthagytam. Másnap már kórházban volt...de utána kibékültünk
2018. okt. 27. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért szólj neki, talán 1 anyai pofon helyrerakja. Bár tenni nem fog semmit, mert ilyesmiért nem szokás.
2018. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Ne aggódj, ez jó hír. Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az sose lesz öngyilkos.

Aki meg akar halni, azt csak akkor fogod tudni, ha már megtette.

2018. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Rokonom semmi laikusoknak latszo jelét nem mutatta mielőtt öngyilkos lett. Egyik ismerősömet zsarolta egy neki tartozó ember ezzel...nem lett semmi. Anyjának szólj, rettentő undorító ilyennel szórakozni.
2018. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Klinikai eset a barátnőd.. De Te is!

Szerinted normális egy vita után kórházban kikötni, öngyilkossággal kísérletezni? Mit gondolsz, a további kapcsolatodra vele hogy fog kihatni? Ha ne adj Isten, családot alapítotok, és rájössz, hogy mégsem, akkor a gyerek is sérül?!

2018. okt. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én anno ezt úgy kezeltem, hogy elkezdtem én is öngyilkosságg al fenyegetőzni, őrjöngeni, hogy megölöm magam, ha együtt kell maradni... Nagyon meg volt lepődve.
2018. okt. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj anyujának, és tényleg szakítsatok végre!
2018. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki ilyen pszichopatával még összejön, meg is érdemli a sorsát! Az ilyen embert kezelésre szorul!De az is,aki visszakúszik egy ilyen ördögi körbe,és hagyja magát érzelmileg zsarolni.Ennek később meglesz a böjtje.

Nyilván fontos a másik még szakítás után,ha valami nem működik,és vége, méltóságteljesen kell lezárni.

Nem értettem soha,hogy valaki miért ragaszkodik a szarba,miért jó az ilyen embernek,hogy az életével zsarolja a másikat? Ahelyett,hogy keresne magának valakit, akivel talán sokkal jobb lenne. Az ilyen bolondokat pont egymásnak teremtette a jó Isten.

2018. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%
Könyörgöm ne hajtogassátok már ezt hogy aki fenyegetòzik vele, soha nem lesz öngyilkos. Tanultunk ilyen tévhitekről, és hülyeség. Nyilván van aki nem gondolja komolyan, vagy valóban zsarolni akar, de ilyet soha ne mondjatok, mindenki máshogy áll hozzá az öngyilkossághoz. Aki depressziós, és beszélgetni sincs kedve senkivel, nyilván nem fogja ezt hangoztatni, csak megteszi. Viszont főleg fiatalon, gyakori, hogy hirtelen felindulásból megteszi, és miért ne mondhatná előtte? Vegyetek komolyan minden intő jelet, és beszélgessetek az emberekkel! Nem mindent lehet megoldani beszélgetéssel, de ha leültök, és látjátok, tényleg baj van, segítsetek, hogy segítséget kapjanak.
2018. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

#8

Én mindig csak ahhoz szólok hozzá, amivel kapcsolatban van saját tapasztalatom, így ezzel kapcsolatban is.

Aki ténylegesen meg akar halni, az nem reklámozza, mert nem akarja, hogy mások megakadályozzák benne vagy hogy felhívja magára mások figyelmét.

Aki mégis reklámozza, ő is valóban beteg lelkileg, és súlyos problémái lehetnek, de neki a fő célja a fenyegetőzéssel az, hogy felhívja magára a figyelmet, mert szeretet hiányos, de valójában nem akar meghalni.

A hivatalos orvoslásnak is ez az álláspontja, olvass utána.

2018. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, 9-es, senki nem akar ténylegesen meghalni. Mindenki élni akar, csak van olyan ember aki nem tud valamire megoldást, és hülyeséget csinál, és előtte van hogy ezt mondogatja is. Tényleg fejezzétek már be ezt hogy hergelitek a jónépet ezzel hogy mindenki csak "fenyegetőzik". Ha ezt orvos mondta neked, akkor az is pancser. Képzeld vannak hülye orvosok is, nulla saját tapasztalattal, könyvben olvasnak valamit aztán az úgy van. ráadásul az orvosok is folyamatosan ellentmondanak egymásnak. Szerintem nem normális orvosokkal beszéltél.
2019. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!