Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seda97 kérdése:

Mi a véleményetek? Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, ez a kérdés már mindenki számára unalmas lehet, de nem tudom lekötni a gondolataimat, a szünetben nincs dolgom, így jobb híján gondoltam keresek pár értelmes embert, akik el tudják mondani a véleményüket. :D

Igen, a tanáromról van szó :P


Eléggé belebonyolódtam már az ügybe és igazából már csak egy hét és vége, de annyira izgulok, hogy muszáj kiírnom magamból.

Okj-s képzésen tanulok, (illetve felnőtt képzés) majdnem 22 éves vagyok, az illető nem rég töltötte a 30at. Másfél éve húzom az idegeit.. - Meg egyéb szerveit xd - és a véleményeteket kérném, hogy a viselkedése alapján ő is húzni akarja az én idegeimet?

Talán fura lehet, ha ezzel kezdek, de ez a legszembetűnőbb. Kerül. Brutálisan, már két éve. Úgy, hogy meg sem marad az irodájában, ha belépek oda. Ha úgy vagyok a közelében, hogy mellettünk van az igazgatónő, egyenesen bepánikol, képtelen kinyögni egy épkézláb mondatot, és azon van, hogy minél hamarabb lelépjen. Mindemellett viszont folyamatosan figyel, a tömegen keresztül, az óráin, a folyosón, a... Mindenhol xD. Fél év elején kisebb traumán estem át és ő felajánlotta a segítségét, úgy, hogy azelőtt alig váltottunk pár szót. Talán a tanári kötelesség beszélt belőle, talán nem. Azóta átlag két hetente találkozunk (szigorúan iskolán belül) kb másfél órát beszélgetünk, aztán megyünk haza. A beszélgetéseket nem én kértem, minden alkalommal ő egyeztetett velem időpontot. Ennek ellenére a folyosón még mindig kerül.

Voltak kirándulásaink is. Ahol az igi. jelen volt, úgy került, mintha radioaktív lennék, hozzám se szólt, nem is erőltettem, de az szemet szúrt, hogy továbbra is figyeli minden mozdulatomat. Egyszer beállt a hátam mögé, de szó szerint a hátamnak simult (akkor épp messzebb volt az igazgató) aztán lelépett, ez volt az egyetlen közvetlen megmozdulása azon a kiránduláson.

Egy másikon, ahol csak ő volt, mint tanár, folyamatosan mellettem volt, velem foglalkozott, beszélgetett velem, így nyilvánvalóvá vált, hogy a vezetőség feszélyezi olyan nagyon.

Az iskolában lehetetlenség kiigazodni rajta, a beszélgetésen kívül rideg (báe mostanában egészen megnyílt, csak a héten ez elmúlt) a találkozóinkon viszont rgy teljesen új oldalát mutatta meg, kedves, képes pánik nélkül rám mosolyogni, segít, tanácsokat ad, és valamit nagyon hallani akar tőlem.

Eldöntöttem, hogy a vizsgáim után beszélek vele, mondván, hogy egy próbát megér, de kíváncsi vagyok rá, hogy a GyK hozzá tud-e fűzni valamit. (a fent leírtak pusztán töredéke annak, ami történt... Ez egy keret, remélem azért valamit ki tudtok okoskodni nekem.)

Az értelmes válaszokat előre köszönöm.



2019. ápr. 20. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen szakmát tanít?Mennyire laza?Van barátnője?Az igazgatónő mennyire szúrta ki ezt a dolgot? :D
2019. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője, többször is elmesélte a sztorit, hogy miért nincs. Nagyon laza, állandóan a korombeliekkel lóg, eljár velük inni. Viszont sajnálatos módon nagyon nyuszi, szóval, ha én nem lépek, nem garantált, hogy ő lépni fog. Etikát tanít egyébként.

Azt meg passzolom, hogy kiszúrta e. Az osztályfőnököm biztosan, mert folyton kétértelmű megjegyzéseket tesz szegénynek xD (ofi az igazgatóhelyettes, ha nem írtam volna még)

Egyébként a héten nagyon távolságtartó, pedig nem csináltam semmit ^^"

2019. ápr. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!