Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy belé szerettem ha azt mondta nem akar tőlem semmit mégis bókol?

Figyelt kérdés

A lakótársammal kezdett köztünk kialakulni valami, pl nem szégyenlősködtünk ha fürdött a másik ha dolgunk volt simán bementünk a fürdőbe, csináltunk egymásnak kaját stb. Akkor még volt párom de nem itt lakott és azért mentünk külön mert ő Angliába költözött én pedig nem akartam. Mikor külön váltunk kb 2 hónapra rá kicsit becsicsentve mentem haza a lakótársammal és lefeküdtünk.Majd reggel megbeszéltük hogy ez csak szex mert szinglik vagyunk és akkor én is így gondoltam.Kb 7 hónapja van az hogy heti 1x 2x szexelünk és együtt alszunk.Nos most lett egy barátnője akivel 2 hete lehetnek együtt és zavar mert a srácba totál belezúgtam.Tegnap elment a barátnője reggel mikor fürödtem és bejött a lakótársam és rákérdezett hogy lenne-e kedvem szexelni.Bele mentem és utána az ágyban feküdtem mikor eszembe jutott hogy konkrétan most velem csalja.És rákérdeztem hogy miért csalja velem azt a lányt.Amire annyit mondott hogy ez csak szex egyébként se féltékenykedjek mert mondta az elején hogy nem akar tőlem semmit csak barátként tekint rám és néha jó szexelni de ennyi.Nem mertem elmondani hogy totál belezúgtam így kb annyit mondtam hogy jó te tudod majd felöltöztünk és mentünk a dolgunkra.Este arra értem haza hogy főzött és csinált romantikus vacsit virággal meg minden, beszélgettünk stb. Nem volt szó rólunk de én csókoltam meg őt majd vacsi után szexeltünk.Rákérdeztem miért csinál vacsit stb ha úgysem akar tőlem semmit csak szexelni, amire azt válaszolta hogy csak kedves akart lenni.

Szerintetek?

24N


2019. jan. 14. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Undorító népség vagytok.
2019. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adom a srácot, mintha magamat látnám :D
2019. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aranyszabály: tegyél úgy mással, ahogy szeretnéd hogy veled tegyenek hasonló helyzetben. Könnyen bele tudod képzelni magad a barátnője helyzetébe: máris látod, mi lenne a helyes a továbbiakban. Egyszer te is kerülhetsz a másik oldalra.

Ha úgy látod, a srác felé nyitott szíved miatt hibáztál, ez van. Mindenki hibázik. Tanulj a történtekből, ne tetézd a bajt. Inkább változtass és ha lehet, tedd jóvá valahogy.

A srácnak kényelmes választás és tulajdonképpen ő csak megkérdezte... Te döntöttél. Állj ki magadért ma és nézz a tükörbe emelt fővel holnap.

Nem könnyű az biztos. Sőt. Az önbecsülésnek ára van. Ha azt szeretnéd hogy a férfiak szemében értékes nő legyél, ne légy ingyen próbababa. Még ha próbálnak is fizetni egy kis kedvességgel. Te döntöd el ma, mennyire tartanak holnap.

2019. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rockarc ***** válasza:
54%

Jo nagy buli lenne osszejonni egy ilyen sraccal, aki barmikor kepes megcsalni a baratnojet. Nalam az ilyen lepra kategoria, kerulendo. Vajon mennyi ideig nem csalna meg teged? Ha lebukna, akkor meg csak annyit mondana, hogy nem arult zsakbamacskat, tudtal rola mindent. Gondolkozz mar egy kicsiket!


42F

2019. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves akart lenni,ahogy mondta, hogy máskor is hagyd magad.Semmi több.Túl sokat nem kellett hajtania magát,gondolom azt gondoltad Te előbb voltál,jogalapod van erre. Belétek se szorult túl sok jó érzés az biztos.Megérheti belezúgni egy olyanba,aki a barátnőjét már 2 hét után megcsalja.
2019. jan. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!