Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez az igazi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az igazi szerelem?

Figyelt kérdés

10ève volt egy kapcsolatom, ami csak fèl èvig tartott. Még fiatalok voltunk:tizenévesek.

Azóta mindkettőnk megházasodott, elkük az életünket, de nem tudtam őt elfelejteni azóta se. A napokban egy közös barátunknak köszönhetően találkoztunk. A találkozás után elkezdődött az üzenetváltás is. Kiderült, hogy ő is sokat gondol rám ennyi év távlatából is. A házasságunk jól működik, mègse tudjuk egymást elfelejteni. Szerintetek ez normális? Ez lehet a szerelem?



2019. ápr. 21. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem! Nekem legalább 3 olyan pasi van, az életemben akit nem tudtam elfelejteni.
2019. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted ez miért van? Mindketten úgy érezzük, hogy csak egymás mellett lennénk teljes emberek. Sokszor montha a gondolataimat olvasnà, ugyan azt mondja amit én gondolok.
2019. ápr. 21. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Meg kellene próbálnotok újra együtt.
2019. ápr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eg nem szerelem. A szerelem az az, amikor a testedben mindenféle hormon és kémiai vegyület szabadul fel, abból a célból, hogy ne vedd észre a választottad hibáit, azért hogy így segítsen a kötődés kialakításában, ösztönözzön a szaporodásra. Mivel konkrétan ugyanúgy hat, mint a kábítószer, ezért 2-3 évnél nem tart tovább, mert tönkrevágná a szervezetet (főleg az emésztőrendszert).


Ami veled történt, az csak egy régi emlék idealizálása, .ert nem tudtál találni senki értelmeset magad mellé. Egy hiú ábránd. Se nem igazi, se nem szerelem.

2019. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a szerelem amire te gondolsz, ez inkább csak szeretet. Szereted őt mint embert. Nekem is vannak olyan férfiak akiket sose fogok elfelejteni, de tudom hogy nem szerelem.
2019. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!