Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha lassan beleőrülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha lassan beleőrülök a hiányába? 18/L

Figyelt kérdés

Már jó ideje szakítottunk (ő velem), de nem vagyok képes feldolgozni. Annyival jobb ember volt ennél a világnál, annyira passzoltunk és annyira hiányzik az érzés, hogy velem legyen. Egy teljesen másik gondolkodásmódot képviselt számomra mint az amúgy romlott társadalmunk, ahol lényegesen kevés jó ember maradt már csak. Ő egyike volt ezeknek, és elviselhetetlen, hogy már nem lehetek vele. Azóta csak keringek a világban, nem találom a helyem és minden percben őrjítően fáj a hiánya. Úgy érzem sose fogok visszatalálni magamhoz, a biztonságot és valódi boldogságot elvesztettem vele.


Az emberek annyira felszínesek tudnak lenni, csak a külsőségek meg anyagiak foglalkoztatják a legtöbb velem egykorút. Azt se tudom mi lesz, ha felnő ez a generáció. Egyetlen sráccal sem találkoztam azóta, aki ennyire mély lett volna, ennyire bölcs a kora ellenére is. Ismerek rendes, helyes srácokat, de valahogy mindenki gyerekes és sekélyes. Vannak barátaim, népszerű és életvidám lánynak mondanak, de ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni. A családom se tudja pótolni azt a szeretetet, amit elvesztettem. Mintha egy jelenség kimúlt volna az életemből, ami most annyira színtelen és üres. Akármilyen pozitív jövőképet festek le magam számára, nem tud a gondolat boldoggá tenni, hogy majd egyszer lesz jó állásom, sok pénzem vagy gyerekeim. Az ő hiánya fog örökre fájni, az hogy nem lesz ott velem minden nap. Hogy nem osztja meg velem a gondolatait, a véleményét.


Létezik ennél kínzóbb fájdalom? Jelenleg szívesebben bántanám magam fizikailag, mert ez elviselhetetlen. Depressziós szánalmasként keringek a világban, mintha körülöttem mindenki csak papír figura lenne.



2019. ápr. 23. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, elhiszem, hogy most rossz. de nagyon túlidealizálod. ő dobott ki?

az idő majd begyógyítja. ennek más ellenszere nincs. legyél sokat társaságban, mozdulj ki a barátaiddal.

nagyon fiatal vagy még... leszel még szerelmes, és fogsz még pofára is esni. aztán majd újra szerelmes leszel.

fel a fejjel, az önbántalmazást meg felejtsd el.

2019. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az aldiban most lehet akciós a borotvapenge meg a kenderkötél, de azért állj ellen a kísértésnek, ha egy mód van rá. Ahogy egyes mondja, idő. Amire ezalatt figyelned kéne az az, hogy próbálj a jóra nyitott maradni, hogy majd észre vedd, amikor újra szembetalálkozol vele. Ha jól értem, most úgy érzed, hogy eltűnt a jó a világból, talán örökre, ez pedig elcsüggeszt. Még ha így is van, akkor is megteheted, hogy akkor te csempészel bele valami jót és akkor legalább annyi jó lesz benne. Minél több, annál jobb.

32/f

2019. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj másokkal, támaszkodj a barátjaidra, élj a hobbiaidnak...azaz kösd le magadat valamivel, lényeg ne ezen kattogj. Hidd el idővel egyre kevesebbet fogsz rá gondolni, míg nem felejted el annyira, hogy már csak egy szép emlékké változik, kitörölni nem fogod, az nem fog menni, de már nem fogsz a múlton rágodni, hanem a jelennek fogsz élni, és a jövőt tervezni.

Az, hogy mennyi idő kell ehhez az egyénfüggő, nekem például 1,5 év, közben kishián alkoholista lettem (bár kezdetben elég sokat ittam, de viszonylag könnyen el tudtam dobni utána), megingott az egzisztenciám (jól fizetű munkahelyem elvesztése, anyagi zavarok), önbántalmazás gondolata nekem is megfordult a fejembe, de végül talán pont a szeretteim miatt nem voltam rá képes és pont miattuk tudtam túllépni és kilábalni az egészből.

Fogsz még kapni pofonokat az élettől, ami még lesz ilyen fájdalmas (ha nem rosszabb), erre jobb ha felkészülsz, és azokra is a legjobb gyógymód az idő és az elfoglaltság lesz.

Viszont bolondságot most sem és később se csinálj, az élet megy tovább, és hidd el lesz olyan akit bántanál érzelmileg, ha történne veled valami rossz

2019. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, konkrétabban mitől lehetett ilyen különleges, mert elég érdekesen írtad le. :)
2019. ápr. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,én ugyanebben vagyok,igazi Rómeó és Júlia verzióban!

Megtaláltam azt akit kerestem,és Ö is bennem!Nekünk külön kis világunk van,nem az átlagos!

Annyi hogy én magyar vagyok Ő pedig 1tradicionalis roma csalad legkisebb lánya!

Hidd el tudom mit élsz át,légy erös,kitartó!

2019. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő dobott ki?

Sajnos nem jöttél be neki! :S

2019. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!