Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden tulajdonsága adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tulajdonsága adott lenne, hogy Ő legyen az igazi számodra, viszont picit butácska. Mennyire volna kiábrándító ez számodra?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Semennyire.


Csak vigyázz mert a butaság könnyen csaphat irigységbe és rosszindulatba, amikor nem érti neki miért nem sikerül valami.

2019. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehangolnak a buta nők :(
2019. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon passzolunk minden téren, tényleg csak jót tudok elmondani az illetőről, viszont úgy érzem, hogy intellektuálisan nem tudna kielégíteni. Sajnos ez nagyon csúnyán hangzik és még leírni is szívszorító volt, de ez az igazság. :(
2019. ápr. 24. 23:34
 4/18 A kérdező kommentje:
Így pedig sosem fog tudni teljesen lenyűgözni, ráadásul ez nem isnegy olyan dolog ami szépen tálalható/könnyen változtatható. :(
2019. ápr. 24. 23:37
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ha buta lenne, akkor nem lenne "minden tulajdonsága adott, hogy ő legyen az igazi". Nekem fontos, hogy a párom intellektuálisan is partner legyen, művelt legyen, lehessenek nagy beszélgetéseink, ilyen jellegű programjaink, értse a poénokat, a világ eseményeit megbeszélhessük, stb.
2019. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt. Csak kifejezetten intelligens férfiak jöhetnek szoba. Semmi vonalmat nem tudnék érezni es nem is lehetne az igazi.
2019. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem elég intelligens akkor kicsit sem adott minden tulajdonsága ahhoz, hogy ideális legyen neked.

Lehet, hogy csak én vagyok nagyon kényes az intelligencia témával kapcsolatban, de nekem a nullára visz le bárkit az, ha butácska. Hiába tökéletes minden más szempontból, ez elég indok "ellene" számomra.

Az unintelligencia amúgy is pont egy olyan tulajdonság sajnos ami nagyon megnehezít egy párkapcsolatot. Leginkább a problémák megoldását és kezelését. De az intelligencia összefügg a kommunikációs képességekkel is. Ezek meg ha nem elég fejlettek nála akkor nem nagyon lehet vele megoldani az esetleges problémáitokat.

De a szerelmet is nagyon gyorsan megöli ha hatalmas butaságokat beszél, és önkéntelenül is csak arra tudsz gondolni, hogy úr isten de buta. Szerintem ez gyorsan lerombol valakit a szemedben.

2019. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt írod kicsit butácska... az még szerintem kompenzálható, ha amúgy minden rendben van. Egyébként relatív az intelligencia... biztos te is összeakadhatnál olyannal aki azt mondja rá rohadt buta vagy.
2019. ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom te mindenben tökéletes vagy és egy főnyeremény. Minden nő/férfi utánat bomladozik (nem írtad a nemed)

Mindenki annyira a tökéleteset hajtja a mai világba, hogy a végén egymagába fog megkeseredni. Nem azt mondom, hogy mindent nézzünk el, nyilván vannak alap kritériumok aminek meg kell felelnie, de ha valakit szeretsz elfogadod olyannak amilyen...

2019. ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy intelligens, művelt, kíváncsi, tudásszomjas ember soha nem tudna buta párral együtt lenni. Az olyan, mintha száraz kenyéren és vizen élne.
2019. ápr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!