Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jár egyre több 20on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár egyre több 20on éves lány 30as,40es férfival? Sok 20on éves fiúnak meg nincs barátnője.

Figyelt kérdés

Egyre több ilyet látok a környezetemben, hogy idősebb párja van egy ilyen fiatal nőnek. És nem, nem pénz miatt, nem milliomosok az ürgék. Nem is apakomplexusosak, jó a családi hátterük, normális szülőkkel. Sok 20on éves sráctól meg hallom, hogy inkább idősebb korosztályból keresnek párt sok mai lány, így nekik nem "jut".


Mi lehet ennek az oka?



2019. ápr. 27. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Vicces :D


Huszonéves koromban nekem sem volt nőm, elhajtottak. Aztán kimentem Bruneibe dolgozni offshore olajplatformra. Természetesen ismerkedésre nem volt lehetőség. Hozzányúlsz egy helyi muszlim lányhoz, megkorbácsolnak és mész a frakcionálóba tüzelőanyagnak.


Aztan 10 év múlva visszatértem, és kapom a "jeleket" a fiatal lányoktól. Persze nem tudják, hogy nem voltam nővel soha.

2019. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pont az volt a problémám huszonéves lányként, hogy mindig a korosztályom tetszett. Csak éppen éretlenek voltak egy normális, komoly párkapcsolatra, olyanra, amire én vágytam. Mai eszemmel már én is az idősebb korosztályban kerestem volna.
2019. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én 20on éves vagyok, és a barátom is 20on éves. sőt, a két lány testvérem is a saját korosztályában keresett mindig barátot (+/-3 év).
2019. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Én pl elütök sok mindenben a korosztályomtól még mindig hát még 18 évesen mikor összejöttünk a párommal. Én a magabiztosságot keresem egy pasiban viszont ez ebben a korban jellemzően egy dolgot takar hogy ő a helyi menő manó (vagy annak valamilyen talpnyalója) aki minimum a spanyol viaszt tojta reggel. Az ilyen fiúk a nagyon "menci" csajok körül dongnak remélve hogy lesz egy körre esélyük. Na én nem ilyen lány voltam/vagyok. Tehát a másik típusú fiúkkal barátkoztam akik meg bár aranyosak és többnyire értelmesek voltak nekem nem jöttek be. Így maradtam egyedül várva valakire akinek magasabb az IQ-ja mint egy sültkrumplinak tovább lát a pnánál magabiztos de nem egy majom és még beszélni is lehet vele emellett komoly kapcsolatot keres. Ez így kilövi a húsz körüli korosztályt szinte egészében. Na ekkor lépett be az életembe egy véletlen kapcsán a párom aki közel tíz évvel öregebb mint én. Ő mindent hozott amit vártam bár erősen sérült jellem volt. Bele szerettem és kikupálódtunk egymás mellett. Most 23 évesen már valószínűleg találnék olyan 25-30 közötti fiút aki megfelel én is sokat változtam és a fiúk is változnak 7-12 év alatt. Azoknak akik akkor menő manók voltak egy része olyan is maradt és továbbra se lenne dolgunk egymással. A másik részük észt is növesztett meg némi előrelátást kicsit le is nyugodott így pont megfelelne. Akik akkor nem voltak az eseteim többnyire bent is ragadtak a cuki fiú szerepben akinek ahhoz sincs mersze hogy megszólítson valakit ha igen olyan kis ügyetlen. Aki nem ragadt benn az növesztett annyi magabiztosságot hogy már tökéletes lenne. De nekem már párom van.

Tehát nálam a kereslet és a kínálat nem találkozott. Biztos lett volna olyan fiú aki megfelel de nem vele hanem a párommal futottam előbb össze. Mondhatjuk hogy a szerencse kérdése volt.

2019. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert a pasik később érnek. 20 évesen még elég gyermeteg a gondolkodása a legtöbb "férfinak". Nők közül is vannak persze akik még 20on éves létükre kislányok még agyban, de azért sokan 20on pár évesen már a csaladalapitason gondolkoznak, míg a 20on éves férfiak bulizason, minél több nőt húzzanak meg stb.
2019. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

azért én legtöbbször egykorú párokat látok. az ismerőseim közt is kb még egy lányról tudok akinek annyival idősebb a barátja. de pl. egy 25 éves nő és egy 31 éves férfi szerintem egy korosztály, szóval ezt se lehet ilyen módon elkülöníteni...


25 vagyok a barátom 38. sosem volt még előtte ennyivel idősebb pasim, nem azért vagyok vele, egyszerűen megismerkedtünk és így alakult.

de abban azért van valami hogy a 20on éves srácok nagy része inkább még kalandozni akar. bár látok sok ellenpéldát is a környezetemben és hosszútávú kapcsolatokat, egyre több házasságot, de rengeteg olyan srác is van még ebben a korosztályban aki fél elköteleződni meg azt gondolja, hogy akkor lemarad az "életről".


ha meg valaki azzal takarózik hogy azért nem "jut" neki nő mert az idősebbeket választják... plíííz:D ez kifogás. ha annyira jó parti lenne nem lennének ilyen gondjai és nem szorulna kifogásokra.

2019. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Barátnőimnek mind saját korosztályába tartozó párja van.

Nem jár egyre több, felesleges a hiszti.

2019. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert egyszerűen aki kicsit is érettebb a koránál az nagyon nehezen talál a saját korosztályában komoly kapcsolatra alkalmas férfit. Én megmondom őszintén, hogy a huszonéves férfi ismerőseim szinte kivétel nélkül 15-16 évesek mentálisan. Próbálkoztam a saját korosztályommal, de olyan érzés volt mintha gyereket nevelnék nem pedig párkapcsolatban élnék. Maximum 1-2 évet bírtam mielőtt kiborítottak azzal, hogy felelőtlenek, fogalmuk sincs mit akarnak kezdeni az életükkel, értelenek és gyerekes hibákat követnek el. Meg persze a párkapcsolathoz sem tudtak úgy hozzáállni, hogy azt érezzem meg tudnék maradni mellettük életük végéig. Talán én vagyok türelmetlen, de egyszerűen nem tudtam megvárni amíg felnőnek (bár ahogy látom őket ez a mai napig, 5-6 évvel később sem sikerült még.)

Ahhoz, hogy komolyan tudjak valakivel tervezni és azt érezzem, hogy egy felnőtt emberrel vagyok együtt egyszerűen muszáj volt a 30 éves korosztályból választanom. Illetve ez erős túlzás, mert annyi történt, hogy megismertem a 10 évvel idősebb páromat, aki tökéletes volt és beleszerettem. De elmondani nem tudom, hogy mennyit számított az a 10 év plussz. Mellette nem úgy éreztem, hogy tiniszerelem meg járogatás, hanem felnőtt, érett párkapcsolat.

2019. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

"20-on éves lány 30-as pasival" -ezzel nem értem, mi baj

Ha a lány 20, a pasi 25, mikor járni kezdenek, a pasi "30-as" lesz, mire a lány betölti a 25-öt. Szóval ez olyan logikátlan....

10 év korkülönbség egyébként is simán belefér szerintem, afölött már necces, de kapcsolatonként változó.

20 éves lány 40+-os férfival már valóban érdekes.

2019. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16-17 évesen 23-24 éves fiúkkal jártam én is és sok barátnőm,osztálytársam.Előtte volt velünk egykorú.Ez mindig is megvolt,nem új jelenség.Pedig akkor valamivel érettebbe voltak a fiatalok.
2019. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!