Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami mània ez a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami mània ez a nőknél, hogy még akkor is a komoly kapcsolatról beszélnek, ha éppem laza kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Célozgatnak, utalgatnak rà, amiből vita lesz.


Példa:


- ..de ha mi komoly kapcsolatban lennénk, akkor egyértelműen màs lenne minden.

- De nem vagyunk abban, akkor minek mondasz ilyen hülyeségeket?

- Jó tudom, csak szóltam...

- De minek szólsz, mikor tisztàztuk, hogy nem vagyunk abban.

- Jó tudod mit? Inkàbb megyek, egy hétig làtni sem akarlak. Majd szólj annak a k**ànak, ha baxhatnékod van, na szia.


Ezmiez? :D


2019. ápr. 22. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy "a nők".
2019. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó ezt hangoztatni:D

Mint ahogy te is hangoztathatnád hogy "de ha sok pénzem lenne akkor adnék a szegényeknek". Mondhatod, de van aki a kicsiből is ad és van aki a sokból se.

Na ennek a hangoztatása kb ugyan az:)

2019. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne! Bizonyos esetben tényleg különböznek, de vannak élethelyzetek, amikor mindegyik ugyanolyan agyatlan.
2019. ápr. 22. 15:47
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Mert be akarják beszélni maguknak, hogy sima átlagos tucatcsaj létükre akarhat tőlük valami komolyat egy tökéletes arcú és testű alfahím.
2019. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat erdekes, en pl nem utalgattam ilyesmire. Mikor mondta a srac h nem iger kizarolagossagot, annyit mondtam nem is varom el, en sem:D

De nem mindegy a kontextus, pl ha arra mondja h vmi tortenes egy komoly kapcsolatban maskepp zajlana, mert masok lennenek a standardjai. Pl egy komoly kapcsolatban nem nezne el ezt v azt.

2019. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Ez nyálas volt. Netán ismered a kérdezőt, hogy ennyire bejön neked, így hízelegsz neki?
2019. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

" amikor mindegyik ugyanolyan agyatlan."


Talán mert veled csak azok állnak szóba.

2019. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Ja igen!

Illetve ha hangoztatják a komoly kapcsolatot, akkor nő a tartásuk a szemükben, vagy többre értékelheti magát hogy ő csak az "igazira vár".


Ismerős mondta jól... a tartást és az értéket nagyon sok el tudja játszani.

(egy részeg este elmentek kocsikázni, megálltak egy kvánál hogy mennyi az annyi. A hölgyemény mondott egy számot, a srác meg mondta hogy kifizeti apróba (fémpénz). Az "üzletasszonyban" meg hirtelen megjelent a tartás, hogy mit is képzel és mit gondol róla :D)

2019. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert a nők általában érzelmesebb és romantikusabb lények.
2019. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Talán mert veled csak azok állnak szóba."


Sokféle nő szóba àll velem, hiszen tudom, mit kell nekik mondani. A diszkós pitsàtól az iskolàzott nőig sokfélével volt màr dolgom. Egyedül a 40 + MILF-ek maradtak ki, mert azokhoz még tapasztalatlan vagyok. De nem hinném, hogy azok olyan màsabbak lennének.

2019. ápr. 22. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!