Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak akik ennyire érzékiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik ennyire érzékiek és beleélik magukat a dolgokba?

Figyelt kérdés

Férfiként elég szentimentális vagyok, könnyedén bele tudom magam élni más bőrébe, akár egy filmen keresztül, vagy egy könyvet olvasva. Valahogyan olyan erős érzéseket tudnak generálni az ilyen médiumok, hogy kivetítem a saját életemre, mondhatni előjönnek ennek hatására a belső érzelmeimnek egy mélyebb része. Részben szerintem ez is a céljuk.


Ha pl. egy fantasy filmben/könyvben/animében felbukkan egy szerelmi szál, annyira beletudom élni magam, hogy legbelül érzem, hogy vágyom rá, nagyon. Teljes átéléssel bele tudom képzelni/netán azonosulni a szereplőkkel. Volt már részem többször is, de mindből keserű csalódás lett a vége és egyik sem volt igazi.


Tudom, hogy ez egyesek számára "csöpögős" és hogy a férfi attól férfi, mert nem mutatja ki az érzelmeit. Én ezt mindig is hülyeségnek tartottam.


A kérdésem: férfiként Ti is éreztetek ilyet? + Létezik szerintetek igazi szerelem, ahol megértik egymást a felek, egymás barátai és veszekedés nélkül megoldják a gondokat, megértőek és érzelmesek egymással szemben?


26F



2019. máj. 2. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de szerintem ez azért van, mert nincs életed. Nekem is volt ilyen időszakom. Aztán változtattam és nem egy álomvilágban élek, hanem igyekszem megélni az álmaimat. Hidd el, egy élményekkel teli, tartalmas élet, a valóság sokkal izgalmasabb és érzelmekben gazdagabb, mint a filmek, sorozatok, könyvek.
2019. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En ugyanilyen vagyok mint te kerdezo. De valszeg van abban valami, mit az egyes mond, keves baratom van, nehez egyetemre jarok amin sokat kell tanulni, es nem tul sok izgiseg van az eletemben. Porgosebb idoszakaimban hatterbe szorult ez a reszem. De aztan vegul alt visszatert ez a tempo... neha egy-egy porgosebb ember mellett tudok en is "normalis" bulizos lany lenni. De legbelul meg ez a kis konyvolvaso fantasyhercegno maradok :D


Szerintem meg kell talalni egy egyensulyt ebben is. Ahogy Dumbledore mondana:

Rossz uton jar az, aki almokbol epit varat, es kozben elfelejt elni.

:D

2019. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem így van. Vam életem, de attól még lehet valaki érzelmes ember. Inkább egyedül érzem magam, párkapcsolati szempontból. Vannak barátaim, de inkább a minőségre megyek mint mennyiségre. Olyan helyeken fordulok meg ahová szívesen megyek. De való igaz hogy szeretek egyedül is lenni. Semmi gond nincs ezzel.
2019. máj. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!