Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás, ha szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás, ha szeretek egyedül lenni, de vágyom a szerelemre is? 22/N

Figyelt kérdés
Nem volt az elmúlt pár évben kapcsolatom, megszoktam, hogy egyedül vagyok, és meg is szerettem. Oda megyek ahova akarok, azt csinálom amit akarok, nem kell senkinek beszámolnom semmiről . De néha azt érzem, hogy jó lenne szerelmesnek lenni.
2019. máj. 5. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyitott kapcsolat. :)
2019. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg tudlak érteni, bennem is megvan ez a kettős érzés.
2019. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Legyél egy nős pasi szeretője!
2019. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Pont ilyen nőt keresek. 31F
2019. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Akkor szerelmeskedj is! :D Te nem úgy vagy, mint itt sok büszke nő, ha akarna párkapcsolatot simán lenne. Mindig talál valakit szexre is, meg bármire. Ha te is így vagy, akkor csak rajtad múlik. Kompromisszumot kell kötnöd. Engedsz egy picit az egyedüllétből is meg a szerelemből is. :)
2019. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Elsősorban ne erőltesd. Ha úgy van menj fel társkeresőkre,beszélgess,ismerkedj a szerelem az jönni fog ha megtalálod azt a megfelelő partnert. :) Én is egy éve vagyok egyedül, de én is vágyom már valakire. 21/F
2019. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Laza, de monogám kapcsolat kell neked is
2019. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idősebb lennél, állnék rendelkezésedre. Én sem akarok senkivel összabútorozni. Gondolom a fiatalabb férfiak között is van ilyen. Társkereső oldalra kiírod az elképzeléseidet.
2019. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!