Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élünk, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, még egyelőre. Viszont az szerintetek rendjén van, hogy a párom elég sűrűn bulizni jár, megígéri, hogy nem fog sokat inni és mindig az lesz a vége, hogy eggrészeg?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom, hogyan álljak ehhez. Korlátozni nyilván senkit nem fogok és nem is akarok, de valamilyen szinten ez rosszul esik. El is mondtam ezzel kapcsolatban a véleményem neki, de persze azt kapom, hogy nem lesz semmi gond, nem fog csinálni semmit. Ti voltatok már így a párotokkal? Mi a helyes ilyenkor?
2019. máj. 9. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Aki sűrün s.eggrészeg, azzal semmilyen kapcsolatot nem akarnék.
2019. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már kinőttem a folytonos bulizgatásból, úgyhogy biztos nem járnék ilyen pasival, a “seggrészegre iszom magam” pedig csak a 16 évesek és az alkoholisták között menő dolog, amúgy gusztustalan.
2019. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szuper, akkor nem csak én látom úgy, hogy ez nem normális dolog.

Persze amikor felhozom ezt, akkor az van, hogy féltékeny vagyok és hogy ő nem otthonülő típus. Addig oké, de arra nincs garancia, hogy nem csal meg mással a részegsége közben.

2019. máj. 9. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb probléma, hogy ennyiszer csatak részeg valaki, nem feltétlen emiatt fog megcsalni; de maga az állapot és a hozzáállás a piához undorító.
2019. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az se kéne aki 1x évente részeg nemhogy rendszeresen. Komolyan nincs jobb pasi???
2019. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!