Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez kamu duma vagy valoban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kamu duma vagy valoban van esely?

Figyelt kérdés

Par honapja ismerkedek valakivel, volt szex stb szoval egy kapcsolat kezdeteteinel vagyunk, viszont 13 ev korkulonbseg van koztunk amit o gyakran emleget. Nem vesz eszre belole semmit csak a tudat. Mert az igenyeink felfogasunk ugyanazok. Most egy kisebb valsag helyzwtbe kerultunk mert megragadt a kapcsolatunk ez miatt es nem tudunk tovabb “

Beszelgettunk de o elzarkozik elolem annak ellenere hogy azt mondja szeret velem lenni, jol erzi magat de nem tudja mi legyen. Nagyon fura nekem ez a helyzet sosem voltam meg igy hogy valki jol erzi magat velem minden ok megis elzarkozik elolem. Azt mondta hogy gondolkozik ezen a dolgon hogy folytassuk e vagy legyen vege kettonk kozt a dolgoknak. En emgkerdeztem tobbszor h ezt most azert mondja igy mert ben akar megbantani es vege vagy tenyleg igy van, a nem hatarozott valasza az utobbi volt de mint irtam nem votl valami hatarozott.. kerdeztem hogy ennyi idosen onmagatol tudja e mit akar es arra is az volt a valasza hogy meg nem.

A kulcsat visszaadtam vegul amire az volt a valasza mikor kerdeztem h nalam legyen e mert en szeretnem, az hogy neki mindegy. Vegszo az az lett hogy hazahozott beszeltunk emg par szot es gondolkozik a kulcsnak a sorsa pedig az hogy szedjem ossze magam es majd ujra “kierdemlem” . ( korabban volt egy balhenk, amit meg azt kovetett h az elozo botranyos munkahelyemrol eljottem most pedig lett uj nyugis normalis munkahelyem aminek nagyon orul. )


Szerintetek ez udvarias szakitas volt vagy lassak ebbe a dologba meg barmit?


2019. máj. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát peeeerszeee, te majd megszelidíted... ja, mint az összes hasonló nő :D


Álmodj királylány...

2019. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Milyen kapcsolat kezdete? Szexre vagy neki, jó reggelt! Addig érzi jól magát, amíg nem a markát tömi. Ez nem neked szól, lyuk van máson is...
2019. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kerlek a kiirt kerdesre es a leirasban szereplo utolso kerdesre adjatok valaszt.... de ertettem ebbol is amit leirtatok... nem szeretnek ilyen flegma valaszokat ha nornalisan is leirjatok hogy kamu volt es ez egy szakitas volt vagy szexelgetnj megakar tartani anelkul is megertem hogy arrogansan altalanositotok... en fiatal vagyok sajnos most kapom az elso ilyen pofonomat..... es sz@r erzes..... bocsi
2019. máj. 12. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántásból, de elég elolvasnod egyszer, amit leírtál. Hiába vagy fiatal, attól még átlátható, ha használnak. Felnőtt kategóriába írtál, egy tininek még elnézhető, mert nagyon vaknak kell ehhez lenni.
2019. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az voltam mert nem azert allitottam h ez egy kapcsolat kezdete mert lefekudtunk egymassal hanem mert nap mint nap egyutt voltunk, adott lakaskulcsot stb.... csak hulyitett.... mara mar belatom es 100%...
2019. máj. 13. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!