Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy kamu duma az, amit a lányok hajtanak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy a lányok azért jönnek össze a nagydumás, beképzelt, egoista rossz fiúkkal, mert a rendes, kedves, csendes, félénk fiúk nem mrenk náluk bepróbálkozni. Szerintem meg alapból elutasítják a rendes fiúkat, ha be is próbálkoznak a rendes fiúk, egyből le lesznek koptatva, mert a lányok ösztönösen a rossz fiúkhoz tudnak vonzódni csak még maguk sem merik bevallani, mert nem is értik a saját logikátlan működésüket.
2013. márc. 7. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Van benne vmi.

Én felvállalom, hogy igenis jó nő vagyok. Ez tény, nem egoista vagyok, de látom ki tekint vissza a tükörből.

Viszont sose a menő srácokra buktam...

A duci fiúk jöttek be mindig, akik kb szarba se néztek, hiába voltunk barátok, és próbálkoztam...aztán a kockafiúk is, pedig én is kockulok, és senki nem szimatolt felém, mert egyszerűen mélyen a szemembe nézni sem mertek...

Végül egy menő sráccal összejöttem, focista

Ugyanolyan normális, rendes, értékes ember, szóval a külső másodlagos...a belsőt néztem mindig is, és végül is a menő fiúkról alkotott képem megváltozott...na ennyit erről...

2013. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki csendes és félénk nem lesz rögtön "rendes fiú". A lányok többnyire azokkal jönnek össze akik tudnak velük mit kezdeni.
2013. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sőt, még a menő srácok sem mind az a nagydumás, csajozósok.

A párom a suli menője, focizik, a nevét mindenki ismeri. Aztán kiderült, hogy sose volt még csaja, pedig mai napig kaparja le magáról a ribiket...

Aztán mikor összejöttünk, egy kisbabává vált..meg se mert csókolni, első szex is bő fél év után volt, akkor is én tepertem le

Szóval a külső mind1, nem kell következtetést levonni....!

2013. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok "rendes" fiú egyébként teljesen nincs is tisztában azzal,hogy milyen fiúkat szeretnének a lányok. Leírom: határozott kiállású, egészséges önbizalommal rendelkező, értelmesen megnyilvánulni tudó, udvarias, olyan férfi aki tisztában van a saját magával stb.

Az meg sok esetben igaz,hogy mivel egyik sem mer igazán kezdeményezni se a lány, se a rendes fiú, ezért azok kezdeményeznek a lányoknál inkább,(jobbik esetben ) akikről fentebb írtam, vagy azok akikről te írsz kérdező. Így megmarad mindenkinek a választás joga. Személy szerint, én soha nem tudnék megmaradni egy bunkó,egoista beképzelt mellett-csak azok a lányok tudnak megmaradni ilyeneket mellett, vagy azért szeretik őket akik szintén nincsenek tisztában önmagukkal, inkább az alárendelt szerepet szeretik és játsszák.

Szerintem pedig nagyon is általánosítasz, mi az, hogy alapból elutasítják a rendes fiúkat? egyből le lesznek koptatva? Honnan tudod ezt? Ismered az összes lányt, aki az összes rendes fiút az országban?

Inkább lépj túl a visszautasításokon. Aztán gondolkozz el egy kicsit a dolgokon, meg magadon is, nem mindig a másikra kell mutogatni. Lehet,hogy éppen benned van a hiba.

2013. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2! igaza van

igaz én sem a külsőt nézem, hanem tud velem dumálni mindenről N

2013. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én problémám a "félénk és kedves és jószívű" fiúkkal az, hogy az én tapasztalataim alapján ők a legnagyobb nőgyűlölők. Vagy azért, mert nem elég bátrak, és az általuk mondvacsinált "barátzónába" kerültek, vagy mert sok nő kikosarazta őket. A nagy részük azt hiszi, hogy csak azért, mert kedvesek, automatikus bejutást nyernek a nő szívébe meg a puncijába. És ha nem így van, akkor vérig vannak sértve, hogy az a hülye szemét r.banc nem akar magának rendes srácot. Nos, lehet én vagyok idióta, de nekem ez nem a rendes kategória, aki utálja a nőket és leribancoz valakit, csak mert történetesen nem sikerült megfektetnie.

Ugyanakkor a kamu dumás pasikat sem szeretem, mert nekem ne hazudozzon senki. Nem azt mondom, hogy nem szeretem a kedves pasikat, dehogynem, sokkal inkább legyen egy pasi kedves, mint egy bunkó állat, de nekem nem kell egy szerény, visszahúzódó szerencsétlenség, ugyanis én harsány természetű vagyok, egy olyannal nem tudnék mit kezdeni. Az én párom legyen tökös, kedves, intelligens és jó humorú, ne pedig egy érzelmi nyomorék, nőgyűlölő vagy egy beteges hazudozó.

2013. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A lányok azért vonzódnak a "rosszfiúkhoz", mert vagy rosszra vágynak, ki akarnak törni a jókislányos szerepből, vagy lázadnak, vagy mert azt hiszik, hogy meg tudják változtatni őket, és majd miattuk lesznek jófiúk. A "csendeseket" elkönyvelték úgy, hogy nincs önbizalmuk, nem mernek fellépni erélyesen és nem tudnak kiállni maguk vagy a lány mellett.

Azt sem lehet mondani, hogy a csendesebbek értékesebbek. Mindegyik fiú ugyanolyan, csak próbál másnak tűnni, vagy más embernek látszani.. Mindegyikben ott a jó, csak másképp fejezik ki!

2013. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a 4-es és 6-os válaszolóval egyetértek, eddig csak a magukat kedves, rendes srácoktól kaptam leribancozást mikor mondtam hogy én nem akarok semmit. Gyakran akik annak vallják maukat nem azok, vagy ha ne adj isten így van azt hiszik ettől nekem egyből hanyat kéne dobnom magam. Hozzáteszem nekem sem kell nagydumás egoista pasi, a mostani párom is jó ember, udvarias, segítőkész mindemellett viszont határozott, jó kiállású ember aki tudja mit lehet kezdeni egy nővel. Mellette meg naná hogy mindenkit lekoptatok, sosem csalnám meg. Nem vonzódom ösztönösen a rosszfiúkhoz eddig mindegyik exem is értékes ember volt. Az a baj hogy sok srác nincs tisztában a saját értékeivel vagy pusztán irigy és egy normális népszerű pasit és bunkó nagydumásnak állít be holott erről sz sincs. Ált. az összes önbizalomhiánnyos visszahúzódó, csendes...(lehetne sorolni)pasi rendesnek tartja magát, épp csak a környezete nem őt.
2013. márc. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak duma,a lányoknak mindig egy bunkó paraszt kell utána meg sír a szájuk ha át verik őket és várnak az igaz szerelemre,míg majd megint jön egy bunkó és minden kezdődik előröl..
2013. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!