Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy ez csak kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ez csak kamu duma a szakításra?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, az (ex)pasim 36.

10 hónapot éltünk együtt, és én azt hittem, hogy teljesen boldog velem. Minden percet együtt töltöttünk munka után, szerettük egymás társaságát. Legalábbis azt hittem ... Ő ugyanis lelépett egyik napról a másikra, telefonon szakított. Aztán számot cserélt. 2 hét után feltettem neki a kérdést, hogy miért tette ezt velem, a válasza pedig annyi volt, hogy "túl jó vagyok" neki. Hozzátette, hogy sokszor sírtam miatta, mert megbántott.

Szerintetek is eltitkolja az igazat?

Köszi.


2018. okt. 15. 00:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nincs tartása és gerince hogy szemedbe merje mondani a valódi okot. 99% hogy másik nő van a dologban.
2018. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Én is másik nőre tippelek
2018. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Frankó.
2018. okt. 15. 00:14
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
A "túl jó vagy hozzám" egy kamu bullshit duma a szakításra, mindegy hogy férfi, vagy nő mondja. Ugyanaz.
2018. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Egyertelmuen kamu duma.
2018. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Kereste mellőled a jobbat és megtalálta,téged meg eldobott,olcsobb mint prostit fizetni ingyen voltál,sajnálom a legtöbb férfi ilyen..
2018. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

ez tuti kamu.


melletted keresgélt, és talált is mást.


tanulni nem tudsz az esetből, mert ugye jól színészkedett, de ha előfordul még ilyen, nem fog annyira megrázni.


37/N

2018. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy mit mond egy dolog, de hogy telefonon szakít az már nagyon súlyos probléma. Szakításkor mondani bármit lehet, ha van neki más, akkor lehet nem akar megbántani azzal, hogy ezt mondja. Ha mindig együtt voltatok, az számomra legalábbis, probléma lenne. Én kifejezetten igénylem, hogy ne kelljen mindig másokkal lennem, főleg nem egy személlyel.
2018. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg tudja, hogy úgyis lelépnél egy jobb képű vagy gazdagabb pasival, ezért inkább megelőzi a dolgot, hogy mentse a büszkeségét.
2018. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek.

Kicsit könnyebb már, de még fáj.

2018. okt. 15. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!