Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 28 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 28 év korkülönbség nagyon sok? , ha a fiatalabb érettebb, mint kortársak?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyi a korkülönbség?Ha több akkor hogyan oldottátok fel az efféle aggodalmakat?
2019. máj. 12. 21:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%

# 19

emlékszem nálunk is a legprolibb lányok hangoztatták a leginkább, hogy ők mennyivel érettebbek a koruknál

nagy senkik lettek egytől egyig :D

2019. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha ennyire minden jól működik, és tudod mit akarsz, akkor miért született meg ez a kérdés, és miféle aggodalmat szeretnél feloldani?
2019. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Rockarc ***** válasza:
90%

Kerdezo. Akkor megprobalok hatni az erettebb gondolkodasodra, amire olyan buszke vagy. Probald ki azt, hogy az en eletkoromhoz hozzaadod a 28-at. De szep is lenne az eletem egy olyan idos novel. Fergeteges sex, es minden reggel beadnam az orvosi rendelobe reggel, este meg ertemennek, amikor vege a "bulinak".


Te nem erettebb vagy a korodnal. Azert mert kineznek az nem a te komoly gondolkodasod, hanem az a termeszetellenes attitud, mint amit oly szepen osszeraktal fejben. Az aggodalmak meg az ismerosoktol jonnek, akik a fejedre olvastak, hogy ez nonszensz. Itt nem aggodalmak vannak, hanem egy orult nagy baromsagot akarsz elfogadtatni a kornyezeteddel. Bocsi a nyers hangvetelert, de talan igy hatha atmegy a mondanivalo.


43F

2019. máj. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
80%
Rockarnak igaza van. 42 éves nő vagyok, és igényem van a rendszeres, dinamikus, változatos szexre. Ha csak 15 évvel idősebb partnert képzelek el, már rezeg a léc. Ha érettebb lennél a kortársaidnál, nem csak azt tudnád elképzelni, mi van most, hanem, hogy mi lesz később. Elhiszem, hogy nem bulizol, meg családra vágysz, de legyél valóban érett gondolkodású és olyan párt válassz, aki nem dobja fel a pacskert jó eséllyel, mire a gyereke leérettségizik.
2019. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

Hosszú távon éretten gondolkodva: nézd meg, hogy néz ki egy 60 éves. Járnál vele? Röpke 10 év, és ő is ilyen lesz.

Gyerek, család? Mit tudsz megadni egy gyereknek? Te, egyedül! Ugyanis jelen felállásban két okból is gyorsan egyedül maradhatsz. Előbb mondjuk szakmát kéne szerezni, dolgozni annyit, hogy ne 60 ezer gyed-et kapj, és megteremteni az alapokat. Ja, hogy ő erre nem ér rá? Szeretné megélni, hogy legalább teherbe ess? Mennyire szeret, ha ezt ennyire erőlteti? Vagy csak meg akar fogni, hogy villoghasson milyen fiatal felesége van?

2019. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%

"Dehogynem nemzhet gyereket.Szereti a gyerekeket,nincsen velük baja.Miért ne lehetne közös gyerek is?"


Mert addigra a csávó nyugdíjas lesz.


Nem érettebb vagy te a korodnál, hanem egy ostoba pitsa.

2019. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Az életben a szexnél is vannak fontosabb dolgok,nem attól érett valaki,mert valakivel már volt szex.Hiába szexel valaki korabeliekkel,ha azok semmirekellők és nincsen velük semmilyen mélyebb kapcsolata..


A gondolkodása teszi éretté és a cselekedetei.

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert meg szerettem volna tudni,hogy mások hogyan állnak az ilyen helyzetekhez hozzá.Nem ez alapján döntök.


A gyerekvállalással meg senki se kényszerít,nem tudom honnan jött ez a baromság..


Kóbor Jánoséknál is pl. több a korkülönbség,mégis együtt vannak..

2019. máj. 13. 13:23
 28/33 anonim válasza:
Andi te vagy az?
2019. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
engem nem úgy hívnak..szóval nem. ki vagy?
2019. máj. 13. 13:38
 30/33 anonim válasza:
Mennyi idősök vagytok pontosan?
2019. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!